Hafif Windows sürümü önerisi

Bilgisayarın modeli ne söyle internetten ben araştırayım bir şeyler bulursam söylerim

Orijinal Windows 8.1 Single Language kullanıyorum. 9 Yıllık Laptopum Acer Aspire V3-772G 12GB RAM var. i5 4210M. Çok akıcı ve Stabil. Kesinlikle tavsiye ederim. Fakat modası geçiyor o ayrı. Mesela sırf işletim sistemi yüzünden Rockstar Games desteğini kesti artık Gta Online girilmiyor...

Orijinal Windows 8.1 Single Language kullanıyorum. 9 yıllık laptopum Acer Aspire V3-772g 12 GB RAM var. i5 4210M. Çok akıcı ve stabil. Kesinlikle tavsiye ederim. Fakat modası geçiyor o ayrı. Mesela sırf işletim sistemi yüzünden Rockstar Games desteğini kesti artık GTA Online girilmiyor...

Steam, Google desteği falan hep kesildi artık 😢

Ben de aynı stabilite ve hızla işletim sistemi bulsam geçmeyi düşünüyorum ama 7 yıldır format atmadan hızlı şekilde kullandım 108-109 tane program var. Tutup da onca yıllık ayarları yapılmış programları tekrar kurmayı yeniden orijinal office indirmeyi ve bunun gibi şeylerle uğraşmamak için kaldım böyle :( Yükseltmek zorunda bırakıyorlar. Halbuki güncelleme yaparak devam etseler herkes daha mutlu olacak. Laptopu aldığımda gelen sistem ve yeni anahtar satın almak istemediğimden de idare ediyorum biraz. Bakalım gelecek günler ne gösterecek göreceğiz

Kinghazenin Windows 10 performans editions geçtim onu kullanıyorum şu an iyi gibi ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı