250 TL ağır kaliteli bir mouse önerisi

Bütçe
250

Netron

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bundan önce kullandığım mouse Everest sgm X7 Pro idi yanlış yazmış olabilirim. Ağırlığı çok hoşuma gidiyordu FPS oyunları için fazla aramıyorum genelde MOBA oynuyorum fakat ETS gibi oyunlarda mouse ile direksiyon hakimiyeti sağladığım için ağır olması daha çok işime yarıyordu. Daha kontrollü bir hissiyat veriyordu, kısacası ağır ve güzel bir mouse arıyorum. Bütçe 250 civarı, fazla olsa da önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower Ursa modeline bakabilirsin. Genel olarak Gamepower gibi markaların ürünlerini çok önermesem de Ursa modelini uzun süre önce 6-7 ay kadar deneyimleme şansım oldu ancak ağır geldiği için değiştirmiştim. Malzeme kalitesi, sensörü vs. hoşuma gitmişti. Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi mouselardan biri olduğunu düşünüyorum.

Aşırı ağır değil Razer kadar fakat eliniz büyükse ve oturaklı bir mouse istiyorsanız bakabilirsiniz. Bütçenizin biraz üstünde. Bu mouse fps modelini kullandım uzun süre ve eskiyince fps pro modeline geçtim yaklaşık 1.5 senedir sorunsuz kullanmaktayım. Mouse konusu parayla olacak iş değil. Bundan önce steelseries rival 310 kullanmıştım ve kalitesi çok düşüktü ki 1 sene içerisinde tuşları bozulmuştu. Bakmanızı tavsiye ederim.

HyperX Pulsfire FPS Pro RGB Gaming Mouse HX-MC003B https://www.amazon.com.tr/dp/B07FLP...i_i_EXTS6GBHVGGQNN63ZBF8?_encoding=UTF8&psc=1

Ağır mouse iyi bir şey değil bence, fazla oyun oynama durumunda bilek ağrısı yapar.
Viper Mini 60G, DeathAdder V2 Mini 62, DeathAdder V2 80G. İdeal ağırlıkta fareler.
Edit; söylediğiniz fareye baktım 135G diyor. "beton mu dökmüşler içine" diye merak etmedim değil. Tuğla gibi ağır fare ile oyun oynamak eziyet, size tavsiyem hafif fare almanız. 60-70G civarı.
İllaki ağır lazımsa ikinci el veya sıfır kutulu MX518 alabilirsiniz. 100G civarı.

Son düzenleme:
Gamepower Ursa modeline bakabilirsin. Genel olarak Gamepower gibi markaların ürünlerini çok önermesem de Ursa modelini uzun süre önce 6-7 ay kadar deneyimleme şansım oldu ancak ağır geldiği için değiştirmiştim. Malzeme kalitesi, sensörü vs. hoşuma gitmişti. Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi mouselardan biri olduğunu düşünüyorum.

Önerdiğiniz modele baktım ağırlık, olarak istediğim gibi tasarımıda hoşuma gitti, birkaç inceleme videosundan sonra almaya karar verdim fiyatında da uygun olduğu için teşekkür ederim sizin ve diğer arkadaşların önerileri için.

Önerdiğiniz modele baktım ağırlık, olarak istediğim gibi tasarımıda hoşuma gitti, birkaç inceleme videosundan sonra almaya karar verdim fiyatında da uygun olduğu için teşekkür ederim sizin ve diğer arkadaşların önerileri için.

Hocam Gamepower'dan bir şey almayın bence. Parayı çöpe atmaktan farkı yok, sağlam değil bir kere. Sensör olarak da daha iyi fareler var.

Geri
Yukarı