250 TL altı Bluetooth kulaklık tavsiyesi

excaliburrr

Centipat
Daha fazla  
Xiaomi true 2 Wireless headphones almak istiyorum bu kulaklık iyi midir?
Başka tavsiye edebileceğiniz kulaklık var mı? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi true 2 Wireless headphones almak istiyorum bu kulaklık iyi midir?
Başka tavsiye edebileceğiniz kulaklık var mı? Teşekkür ederim.

Kulaklık hastası biri olarak Haylou serisine bir göz at minin alt markası ama kalite olarak çok dha iyi bir de braz araştırıp 300 TL civarına Oppo W11 alabilrsin.

Ne tür almak istediğinize göre değişir. 2 gün önce Haylou GT6 aldım. Mikrofon performansı çok iyi, malzeme kalitesi beklentilerimin çok üstündeydi, ses kalitesine gelecek olursak kulaklık kulağıma tam oturmadığından emin bir şey demek istemiyorum ama bana sanki bassları daha iyi olabilirdi gibime geliyor.

Scarbir diye bir site var orada adam 100$ a kadar olan her kulaklığı inceliyor oradan aradığın özelliklere sahip bir kulaklık bulabilirsin.

Kendim Soundliberty 97 kullanıyorum, öneririm. Ablam da QCY T11 kullanıyor, 97'ye göre daha parlak bir ses tonu var kulaklığın. İkisini de öneririm, 97 bütçeyi biraz aşıyor ama.

Kulaklık hastası biri olarak Haylou serisine bir göz at minin alt markası ama kalite olarak çok dha iyi bir de braz araştırıp 300 TL civarına Oppo W11 alabilrsin.

Teşekkür ederim.

Kendim SoundLiberty 97 kullanıyorum, öneririm. Ablam da QCY T11 kullanıyor, 97'ye göre daha parlak bir ses tonu var kulaklığın. İkisini de öneririm, 97 bütçeyi biraz aşıyor ama.

Teşekkür ederim.
Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.

Ne tür almak istediğinize göre değişir. 2 gün önce Haylou GT6 aldım. Mikrofon performansı çok iyi, malzeme kalitesi beklentilerimin çok üstündeydi, ses kalitesine gelecek olursak kulaklık kulağıma tam oturmadığından emin bir şey demek istemiyorum ama bana sanki bassları daha iyi olabilirdi gibime geliyor.

Scarbir diye bir site var orada adam 100$ a kadar olan her kulaklığı inceliyor oradan aradığın özelliklere sahip bir kulaklık bulabilirsin.
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı