250 TL AMD Athlon 64 x2 4200+ Sisteme Ekran kartı önerisi

Muhammed Eren

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Benim AMD athlon 64 x2 4200+ işlemcim var. HD2600PRO ile birlikte kullanıyordum. Ekran kartım bozuldu. Yeni ekran kartı alacağım. Darboğaz yapmayacak bir ekran kartı olmasını istiyorum. Overclock vs. yapamayacağım işlemcide. O yüzden uygun bir ekran kartı önerirseniz sevinirim. Eğer güç kaynağım yetmez ise ekran kartı ile birlikte güç kaynağı da önerebilirsiniz.
En fazla ekran kartında 250 tl ye kadar çıkabilirim :(
(Eski idaretenlik bilgisayarım. Yenisini maddi durumlardan dolayı sonra alacağım. Lütfen yeni bilgisayar demeyin ! )
AMD athlon 64 x2 4200+
2GB Ram
230w güç kaynağı (Yeni alabilirim )

Son düzenleyen: Moderatör:
R7 240 alabilirsin bende Athlon 64 x2 4400 ile kullanıyordum işlemci yeni oyunlarda sıkıntı çıkarabilir ama R7 240 hem hesaplı hemde çok güçsüz sayılmaz ayrıca yeni mimari olduğu için psu da yeterli olur

BENİM SİSTEMİMDE AMD ATHİON 64X2 5000+ (2.6 GHZ) VAR
EKRAN KARTI OLARAK İSE AMD RADEON HHD 4600 VAR GİRİŞ SEVİYESİ BİR EKRAN KARTI directx 1.2 SÜRÜMÜ CRASİS 3 Ü AÇABİLİYOR GALİBA AMA YİNE DE ARAŞTIR İYİ BİR EKRAN KARTI SAYILIR

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı