250 TL bilgisayar için koltuk onerisi

Tek noktadan sabitleniyor o zaman tahmin ettiğim gibi. Yeterli açıyı sunuyor mu bari?
Bu arada başlık cidden çok önemli, başını koymadan konfor gerçekten imkansıza yakın :) Uzun saatler masa başı eziyet çekersin. Ben staj yaptığım dönemler başlıksız ofis koltuklarında oturuyordum, cidden insan o başı bir yerlere yaslamak istiyor.
Sendeki kol yükseklik ayarı bile büyük nimet, ben masaya eşit olması için mecburen koltuğu da yükseltiyorum :)

Memnun kalmadığın bir noktası var mı? 1 ay içerisinde ürüne bir zarar vermediğin sürece ücretsiz bir şekilde iade edebilirsin. Bu hakkı herkese hatırlatıyorum sürekli :)
Geriye yatma açısı fazla değil ama benim için yeterli. Resimlerini çektim onları da ekleyeyim. Kol yükseklik ayarı gerçekten güzel, mouse kullanırken en yükseğe almak mouse tutan kola iyi destek oluyor. Sırf mouse tutan kola destek olsun diye L şeklinde masa almayı düşünüyordum ama sandalyenin kolu o işlevi görüyor vazgeçebilirim.
Eksik gördüğüm yer; başlık kısmının faydasını bulamadım henüz. Bir de saçımı arkadan bağlıyorum, başı yaslamanın bana bir faydasının olması pek mümkün değil gibi. :)
Bir de kol koyulan yerler çok hafif sağa sola oynuyor, dümdüz durmuyor. Bu haliyle rahatsız etmiyor ama oynama artarsa rahatsız edebilir.

Son 2 resim sırtın en dik ve en eğimli pozisyonları.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

@Serk nereden satın aldın birde kurulum seni zorladı mı acaba? Anlattıklarına bakınca kaliteli ve hoş bir koltuğa benziyor bende satın alabilirim.

Gözümde canlanır koskoca mazi :)

@Mustafa-GL Koltukta ucuza kaçma, Turksitin ucuz yarış koltukları hem rahat ettirmez hem de 1 seneye kalmadan sıkıntılar çıkartmaya başlar.
Yarış koltuğu alacaksanız bu fiyatlara fonksiyonel bir model bulamazsınız çok nettir.
Rahatlık ön plandaysa 350TL'ye fonksiyonel bir ofis koltuğu bak derim.
Bu fiyata alacağın yarış koltuğu ile uzun süreler rahat edemezsin.
Konuyu biraz hortlattım ama, ben de aynı arayış içerisine girdim ve yazdıklarınızı okudum cidden mantıklı. Ben de deri koltuk almayı düşünüyordum fakat söyledikleriniz cidden mantıklı geldi. Asıl konuya gelecek olursak, verdiğiniz linklerde ki çoğu ürün ya yayından kalkmış ya da fiyatları uçmuş. 300 en fazla 350 TL bütçem var. Güncel bir tavsiyeniz var mı benim için ? Boyum 1.78 kilom 75. Günde 6-8 saat pc başındayım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı