250 TL bilgisayar için koltuk onerisi

Gerçekçi konuşacağım, hayatın gerçeklerini yüzüne vuracağım birazdan sıkı dur :)
Bu nirvana seviyesinde ayarlamalara sahip ihtişamlı deri yönetici koltukları odasında 7/24 klima çalışan abiler - amcalar için. Yani o adamın poposunun fizyolojik açıdan bizim popomuzdan bir farkı yok :) İkisi de aynı davranışları sergiliyor :)

Sen gidip de deri koltuğu, serinlemek için camların açıldığı bir evde kullanacağın için yaz aylarında sorun yaşayacaksın. Senin linkini attığın koltukta koltuğu arkaya da yaslayamayınca içten içe kudurmaya başlayacaksın o sıcağın altında :) Benim aldığım ferrari model koltukta bel ve popo kısmı tamamen gözenekli süngerimsi yapıda, yazın terleme yapmıyor mümkün mertebe.

Eğer yazılım ile uğraşmıyor, bilgisayarda çok uzun süreler vakit geçirmiyorsanız ve tasarım sizin için önemliyse bunu alın : Adore Max Office Racing Yönetici Koltuğu Siyah Gri Fiyatı
Kalite olarak da memnu kalırsınız, fiyatının sebebi de zaten nispeten kalitesi. Yinede aşırı yoğun kullanımda 1 seneden sonra ufak tefek "Ben gidiyorum" demeler başlar :)

Orta düzey bütçem var ancak millete şekil yapmak gibi bir hevesim yok derseniz (640TL): Adore Manager Techno File Sırtlı Yönetici Koltuğu Fiyatı

Aynı amaç ancak 500TL bütçem var : Sarraf Yönetici Koltuk - Siyah Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Nispeten uygun fiyatlı : Bürosim Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam Koltuğu Boğa Fiyatı

D750 Fileli Yönetici Koltuğu, Ofis Koltuğu, Müdür Koltuğu : Bundan da ucuza beklemeyin, kol destekleri bile rahatsız etmeye başlar bundan sonrasında :) Pişman olursunuz aldığınıza.
Kilo desteğini bilmiyorum ancak 75'e kadar hiçbir sorun olmaması gerekir.

Param var, az konuş beni uğraştırma diyorsanız : Genidia 10604 Makam Koltuğu Açık Krem Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Ve unutmadan, yönetici koltuklarında bile fiyatları inanılmaz ötesi şişirdiler arkadaşlar. Porsche model koltuğu 400TL'ye satıyorlardı, olmuş 750. Allah aşkına nasıl bir soygundur bu, yerli firma olacak bir de.
Yazılım ile uğraşmıyorum ama sınava giricem bakalım siber güvenlik tutturmaya çalışıcam. :D(1 gram çalışmadı yine tutturamayacak)
Bütçem 400civarına kadar çıkıyor, sınavdan sonraki hafta çevremdeki yerleri bir gezicem dediğiniz gibi ayarlı, fileli, rahat bir koltuk bulursam hemen alıp kullanmak hedefim olmadı Bürosim Boğa koltuğunun siparişini veririm.
Anlattığınız, yardım ettiğiniz, o kadar link paylaştığınız için de teşekkür ederim hocam.

Çok iyi özetlemişsiniz. :) Peki Adore Max Office Racing uzun kullanımda üzer mi ?
Çevren tarafından sırf bu koltuğu kullandığın için bile baya tanınırsın orası ayrı :) Koltuğun bir tarzı gerçek anlamda var. Bak ben 285TL'ye almıştım bu fahiş fiyatlar piyasaya hakim olmadan seneler önce.
Kendine biraz jest yapması gerekiyor insanın bazen, kimi "Ya ne gerek var bu kadar pahalı koltuğa" dese de senin yalnızca kendini düşünüp alman gerekiyor böyle bir koltuk.

Uzun vadede kısa oturuşlar söz konusu olursa çok memnun kalırsın. Ancak uzun vadede uzun oturuşlar söz konusu olursa canını sıkabilir biraz :) Yinede tahmini olarak şuan kullandığın koltuktan 3,5 kat rahattır :)

Senin bütçene uygun ofis koltukları ise 5,5 kat rahattır. İşte biraz daha para olsa aynı fonksiyonları deri kaplı yumuşak ferrari model koltuklarda elde etmiş oluyorsun ancak benim durumum müsade etse bile aklım - fikrim müsade etmiyor, gerçekten çok fahiş fiyatlar söz konusu.

Yazılım ile uğraşmıyorum ama sınava giricem bakalım siber güvenlik tutturmaya çalışıcam. :D(1 gram çalışmadı yine tutturamayacak)
Bütçem 400civarına kadar çıkıyor, sınavdan sonraki hafta çevremdeki yerleri bir gezicem dediğiniz gibi ayarlı, fileli, rahat bir koltuk bulursam hemen alıp kullanmak hedefim olmadı Bürosim Boğa koltuğunun siparişini veririm.
Anlattığınız, yardım ettiğiniz, o kadar link paylaştığınız için de teşekkür ederim hocam.
Ağ sistemleri yazılımdan da zor ve çok daha karmaşık bir iş bana kalırsa. Sınavı geçsen bile ileride yine takılırsın ciddi emek sarf etmezsen :)

Hepsiburada.com gibi yerlerde uygun fiyata bulursan mutlaka buralardan siparişte bulun. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda sorunsuzca iade edebilirsin. Milyarlarca alışveriş yaptım, gerek elektronik alet gerek ev eşyası konusunda hiçbir iade talebim geri çevrilmedi. Yani memnun kalmazsan da paşa paşa iade eder paranı geri alırsın.

Fonksiyonsuz ferrari model koltuk ilk dokunuşta iyidir ancak fonksiyonlu ofis koltukları son dokunuşta iyidir ve ne yazık ki son gülen iyi gülüyor :)
Ben bu bel fonksiyonsuz ferrari model koltukta habire aşağı doğru kayıyorum, bir süre sonra çok sağlıksız bir pozisyonda buluyorsun kendini. Yinede bu koltuk olmasa şimdiye omurgada eğrilik mi dersin fıtık mı dersin bir şeylerin başlangıcı mutlaka olurdu. Fonksiyonlusu ile çok daha sağlıklı bir oturuşa sahip olursun. Kafanı yaslarsın, belini yaslarsın, paşalar gibi yayıla yayıla oturursun :)

Ağ sistemleri yazılımdan da zor ve çok daha karmaşık bir iş bana kalırsa. Sınavı geçsen bile ileride yine takılırsın ciddi emek sarf etmezsen :)
İlk hedefim devlete kapağı atmak. :D Memur olduktan sonrası ne kadar zor olur bilmiyorum. :D Bakıcam açıkçası 4yıl okuyup sonra bir sitede/dergide editör olup da çıkabilirim. Her türlü hedefim bilgisayar başında uzun saatler oturmayı gerektiriyor.

Hepsiburada'dan ben de bilgisayarımın büyük bölümünü topladım, adamlardan şikayetçi değilim de kargo şirketleri beni uğraştırdı. Kasam büyük olduğundan horoz nakliyat ile göndermişler, günde 5 kere hepsiburada ve horoz'u aramasaydım 2 hafta beklediğim kasayı bir 2 hafta daha bekleyecektim. Bu da pek deal breaker olmasa da benim için lokal yerlerde aynı fiyata aynı özelliği bulursam hemen elde etme ayrıcalığından yararlanmış olacağımdan bir gezeceğim önce ama büyük ihtimal 2 günün ardından hepsiburada'dan sipariş vermek olacak kararım. Yine de keşkeler olmasın. :)

İşlerimden dolayı bakamamıştım, bu gün Koçtaş'dan baktım ve bu ürünü buldum. Bel ayarı, baş desteği mevcut, oturup deneme imkanım da oldu. Almayı düşünüyorum, almadan buraya bir yazayım dedim.
@BilgisayarKurdu

Bir tek kol yüksekliği eksik, ha birde kafa desteğinin yükseklik ayarı belki olabilirmiş. Ama bu fiyata hiç de fena sayılmaz, gönül rahatlığıyla alabilirsin. Malzeme kalitesi de iyiyse hiç düşünmeden al, rahat ettirir emin ol.

Bir tek kol yüksekliği eksik, ha birde kafa desteğinin yükseklik ayarı belki olabilirmiş. Ama bu fiyata hiç de fena sayılmaz, gönül rahatlığıyla alabilirsin. Malzeme kalitesi de iyiyse hiç düşünmeden al, rahat ettirir emin ol.
Denediğim için kafa desteğinden şikayetçi değilim. Biraz kalabalıktı, yanımda da bir görevli dikildi incik cıncık bakamadım etrafına :D ama rahat koltuk. Bel ayarını kontrol ettim ama o da sıkıntısızdı benim için.

@BilgisayarKurdu hocam bu gün gittim Koçtaş'tan son kalan koltuğu aldım. Eve getirdim ve montajını yaptım, her şeyini taktım başlığını takmaya geldi ama başlık oturmuyor. 30 dakika takmayı denedim, başlık koltuğun değil resmen. Kesim şeklinden falan da belli yani uyumlu değil. Şu an sinirli halde gitmek istemedim geri, yarın sabah erkenden gidip başlığı göstericem bu ne böyle diye. Bakalım ne olacak. Onun dışında bel desteği koltuğun hoşuma gitti, rahat. Minderi de rahat ve terletmiyor. Bizim evde bebek olduğundan yaz sıcağı yaşıyoruz ona rağmen terletmiyor. Başlık da rahat gözüküyor ama bu koltuğun değil belli, yarın ona da bakıcaz. Başlığın yükseklik ayarı yok evet, aşağı yukarı eğilebiliyor. Ben denediğimde sorun olmamaıştı boyu bana uygundu başlığın. Yarın başlığı halledersem inceleme yazısı yazabilirim, yardımlarınız teşekkür ederim. :)

Orta düzey bütçem var ancak millete şekil yapmak gibi bir hevesim yok derseniz (640TL): Adore Manager Techno File Sırtlı Yönetici Koltuğu Fiyatı

Bu modeli gözüme kestirdim, bugün Adore mağazasına gidip bir oturayım dedim. Mağaza kapanmış herhalde yerinde inşaat iskeleleri var. Sonra eve geldim bir baktım hepsiburada'da indirim var 500 lira olmuş. Denemeden almak istemiyordum ama deneyemeyeceğim. Olumsuz görüş yok neredeyse internette. Sipariş veriyorum.

Tek merak ettiğim sırt kısmını sabitleyebiliyor muyuz? Yani oturunca geriye gitmesin istediğimizde onu kilitleyebiliyor muyuz?

Bu modeli gözüme kestirdim, bugün Adore mağazasına gidip bir oturayım dedim. Mağaza kapanmış herhalde yerinde inşaat iskeleleri var. Sonra eve geldim bir baktım hepsiburada'da indirim var 500 lira olmuş. Denemeden almak istemiyordum ama deneyemeyeceğim. Olumsuz görüş yok neredeyse internette. Sipariş veriyorum.

Tek merak ettiğim sırt kısmını sabitleyebiliyor muyuz? Yani oturunca geriye gitmesin istediğimizde onu kilitleyebiliyor muyuz?
Tabi tabi sırt desteği arkaya doğru yaslanabiliyor ve istenilen noktada kilitlenebiliyor, sabitlenebiliyor.
Ofis koltuklarında bu özellik en giriş seviyesi modellerde bile var neredeyse, olmak da zorunda zaten :)

Fonksiyonel açıdan gerçekten oldukça iyi bir koltuk, sağlam da bir koltuk. Alırsan pişman olmayacaksın.
Gerçekten rahat edebileceğin bir koltuk, kesinlikle almanı öneririm hazır indirime girmişken.

Son olarak memnun kalmazsan iade etme hakkın olduğunu unutma, Hepsiburada iade konusunda oldukça sorunsuz bir firma. Güvenle satın alabilirsin.

Sağolun hocam bende yıllar önce bir ofis koltuğu vardı o yaslanınca geri gidiyordu ve kilitlenmiyordu da sinema koltuklarındaki gibi. Hiç sevmiyordum öyle olmasını.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı