250 TL bilgisayar için koltuk onerisi

Geriye yatma açısı fazla değil ama benim için yeterli. Resimlerini çektim onları da ekleyeyim. Kol yükseklik ayarı gerçekten güzel, mouse kullanırken en yükseğe almak mouse tutan kola iyi destek oluyor. Sırf mouse tutan kola destek olsun diye L şeklinde masa almayı düşünüyordum ama sandalyenin kolu o işlevi görüyor vazgeçebilirim.
Eksik gördüğüm yer; başlık kısmının faydasını bulamadım henüz. Bir de saçımı arkadan bağlıyorum, başı yaslamanın bana bir faydasının olması pek mümkün değil gibi.
Bir de kol koyulan yerler çok hafif sağa sola oynuyor, dümdüz durmuyor. Bu haliyle rahatsız etmiyor ama oynama artarsa rahatsız edebilir.

Son 2 resim sırtın en dik ve en eğimli pozisyonları.

@Serk nereden satın aldın birde kurulum seni zorladı mı acaba? Anlattıklarına bakınca kaliteli ve hoş bir koltuğa benziyor bende satın alabilirim.

@Kissaki hepsiburada'dan aldım yeşil "size özel" diye yazan ama çoğu zaman herkese özel olan indirimleri oluyor ya, öyle denk geldi. Kurulum zor değil, herkes yapabilir.

Konuyu biraz hortlattım ama, ben de aynı arayış içerisine girdim ve yazdıklarınızı okudum cidden mantıklı. Ben de deri koltuk almayı düşünüyordum fakat söyledikleriniz cidden mantıklı geldi. Asıl konuya gelecek olursak, verdiğiniz linklerde ki çoğu ürün ya yayından kalkmış ya da fiyatları uçmuş. 300 en fazla 350 TL bütçem var. Güncel bir tavsiyeniz var mı benim için ? Boyum 1.78 kilom 75. Günde 6-8 saat pc başındayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…