250 TL bütçe ile mouse önerisi

Darkw0lf

Decapat
CS:GO, Fornite, PUBG gibi FPS oyunları için mouse lazım. Önerilerinizi bekliyorum. Makro özelliği olanları tercih ederim ancak olmayan da olabilir.
Logitech G300s düşünüyorum. Kullananlar fikrini belirtirse sevinirim. İyi sosyaller.

G300S kullanıyorum. Sağ tıkta kronik bir problem var sanırım. Basılı tutarken elini kaldırıp tekrar tıklamışsın gibi bir şey oluyor. Bu ilk aldığında olmuyor. Ben de 7 8 ay sonra falan olmuştu galiba. 2 kere garantiye gönderdim bu sebepten ikisinde de sıfır ürün gönderdiler. En son gönderdikleri mousenin üzerinden 1yıldan fazla geçti yeni yeni o sorun olmaya başladı. G102'ye de bakabilirsin.

CS:GO, Fornite, PUBG gibi FPS oyunları için mouse lazım. Önerilerinizi bekliyorum. Makro özelliği olanları tercih ederim ancak olmayan da olabilir.
Logitech G300s düşünüyorum. Kullananlar fikrini belirtirse sevinirim. İyi sosyaller.
G300s sorunlu bir model diye biliyorum. Corsair Sabre Pro'ya bakabilirsiniz. Amazon'da 320 TL, 25 TL Algida kuponu kullanın. Ayrıca 200 TL'lik alışverişe 50TL kupon da verecek.

Geri
Yukarı