250 TL bütçe ile oyuncu faresi onerisi

DeathAdder esseantial eski bir mouse Viper çok daha iyi nesi kullanışsız Viper'ın?
RAZER VIPER MINI RGB KABLOLU OYUNCU MOUSE - Pckolik burada 20 lira daha ucuz
deathedder daha hızlı fps oyunları için daha iyi ancak mini daha yavaş ergonomi olarak viper daha kullanışlı kabul etmem lazım

arkadaşlar herkes bana viper miniye kullanışsız dediğim için linç atmış kullanışsızdan kastım fps tarzı oyunlarda deathetterin daha hızlı ve uzun ömürlü olması ayrıca viper mini gerçekten küçk bir mouse ele oturaklı deil

Deathedder daha hızlı FPS oyunları için daha iyi ancak mini daha yavaş ergonomi olarak Viper daha kullanışlı kabul etmem lazım.

Önerdiğin mouse düzgün bir şey olsa tamam diyeceğim de sensör olarak da Viper Mini daha iyi.
Viper Mini veya V2 mini tavsiye ediyorum bu ikisi aynı sensörü kullanıyor. Ayrıca elim 19cm ve Viper Mini kullanıyorum sorun yaşamıyorum. :D

Razer DeathAdder Essential vs Razer Viper Mini Side-by-Side Mouse Comparison karşılaştırması.

Deathedder daha hızlı FPS oyunları için daha iyi ancak mini daha yavaş ergonomi olarak Viper daha kullanışlı kabul etmem lazım

Arkadaşlar herkes bana Viper Mini'ye kullanışsız dediğim için linç atmış kullanışsızdan kastım FPS tarzı oyunlarda deathetterin daha hızlı ve uzun ömürlü olması ayrıca Viper Mini gerçekten küçk bir mouse ele oturaklı değil

Mouse bilginizin olmadığı çok belli DeathAdder'lar ergo tipte mouselardır ergonomik olarak üretilmişlerdir
Viper özellik olarak kat ve kat daha güncel ve daha iyi bir mouse
Essential almayın bu devirde

Razer DeathAdder Essential vs Razer Viper Mini Side-by-Side Mouse Comparison karşılaştırması.

Mouse bilginizin olmadığı çok belli DeathAdder'lar ergo tipte mouselardır ergonomik olarak üretilmişlerdir
Viper özellik olarak kat ve kat daha güncel ve daha iyi bir mouse
Essential almayın bu devirde
daha önce hem deathedder hemde viper kullandım ancak bu yorumları yazarken isimleri karıştırmışım fps tarzı oyunlarda hız olarak deathedder ergo olarak viper yazmışım ancak tam tersini yazmam gerekiyormuş bu kadar yüklenmeseydiniz keşke

Geri
Yukarı