250 TL bütçeli SSD tavsiyesi

Anakart ile aynı model diye kaliteli buldunuz galiba. Önerdiğim SSD çok daha hızlı. M2 Alın alacaksanız, 240 GB.
Baktım ama bir SSD önermemişsiniz. Sadece marka söyleyip model belirtmemişsiniz ya da bende gözükmüyor. :D
Amazon'dan alışveriş daha önce hiç yapmadım acaba bu link üzerinden satın alsam kaç gün içerisinde gelir?

Baktım ama bir SSD önermemişsiniz. Sadece marka söyleyip model belirtmemişsiniz ya da bende gözükmüyor. :D
Çok daha hızlı değilmiş ama gene de daha hızlı, hızını yanlış görmüşüm ama M2 sonuçta sorun yok. Bazen gözükmüyor anlamadım. Kingston A400 240 GB M.2 modeli Trendyol sitesi.

Amazon'dan alışveriş daha önce hiç yapmadım acaba bu link üzerinden satın alsam kaç gün içerisinde gelir?
2-3 günde gelir. Amazon TR bu, yurt içi çalışıyor. Bildiğimiz Hepsiburada falan gibi yani.

Sata 3, M2 Modeli de var daha iyi. Trendyol sitesinde bulunuyor.
M.2'lerde ısınma performansı çok düşürüyor diyorlardı da kasam biraz dandik. 3 tane RGB fan var 2 önde 1 arkada olmak üzere ancak sadece göstermelik duruyorlar galiba. Kasaya elimi ne zaman değsem metal kısımları ısınmış oluyor.

M.2'lerde ısınma performansı çok düşürüyor diyorlardı da kasam biraz dandik. 3 tane RGB fan var 2 önde 1 arkada olmak üzere ancak sadece göstermelik duruyorlar galiba. Kasaya elimi ne zaman değsem metal kısımları ısınmış oluyor.
Kasa Gamepower markalı mı? Isınma sorunu olmaz da, kasanın hava akışı iyi değil modeli belirtir misin kasanın?

Kasa Gamepower markalı mı? Isınma sorunu olmaz da, kasanın hava akışı iyi değil modeli belirtir misin kasanın?

PSU'sunu değiştirdim.
2-3 günde gelir. Amazon TR bu, yurt içi çalışıyor. Bildiğimiz Hepsiburada falan gibi yani.
Anladım teşekkür ederim. Bu SSD üzmez değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı