250 TL bütçeye kulaklık önerisi

TacsizKralTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 250 TL bütçem var eğer değer diyorsanız 300TL'ye çıkarabilirim. Bluetooth kulaklık almak istiyorum. Kulak içi olursa iyi olur. Ses kalitesi iyi olması lazım fakat çok çok da iyi bir şey beklemiyorum bu bütçe ile. Günde 1 saat veya 2 saat video izliyorum ve rahat izletsin yeter. Şarj süresi iyi giderse iyi olur. Ayrıca mobil için almak istiyorum.

Merhaba, 250 TL bütçem var eğer değer diyorsanız 300TL'ye çıkarabilirim. Bluetooth kulaklık almak istiyorum. Kulak içi olursa iyi olur. Ses kalitesi iyi olması lazım fakat çok çok da iyi bir şey beklemiyorum bu bütçe ile. Günde 1 saat veya 2 saat video izliyorum ve rahat izletsin yeter. Şarj süresi iyi giderse iyi olur. Ayrıca mobil için almak istiyorum.

Hocam ben bunu kullanıyorum fiyatına göre iyi.

QCY T13.

Kulak üstüne ise bu iyi mi?
Screenshot_2022-10-27-19-46-24-95_8e92da805446de3460a04639a669955c.jpg

Hocam mobil lazım.

Hocam ben bunu kullanıyorum fiyatına göre iyi.
Hemen bakıyorum.

Hocam link vermek yasak mı bilmiyorum fakat ben şöyle bir video buldum. Ürünün fiyatı 170TL sizce alınır mı çok bir şey beklemiyorum orta seviyede bir şey olsun istiyorum günde 1 saat 2 saat kullanacağım çünkü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En kötü 1 yıl idare ederse iyi olur hemen bozulmaması lazım.

Son düzenleme:
Hocam mobil lazım.

Hemen bakıyorum.

Hocam link vermek yasak mı bilmiyorum fakat ben şöyle bir video buldum. Ürünün fiyatı 170TL sizce alınır mı? Çok bir şey beklemiyorum orta seviyede bir şey olsun istiyorum günde 1 saat 2 saat kullanacağım çünkü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En kötü 1 yıl idare ederse iyi olur hemen bozulmaması lazım.

Hocam bilmiyorum ama çok kötü durmuyor orta seviye QCY t 13 kullandım Sony whch 510'da kullandım bence risk atmaya pek gerek yok ileride bütçe çıkar alırsınız ama tercih sizin.

Hocam bilmiyorum ama çok kötü durmuyor orta seviye QCY t 13 kullandım Sony whch 510'da kullandım bence risk atmaya pek gerek yok ileride bütçe çıkar alırsınız ama tercih sizin.
T13 ile aralarında 100TL fark var. Yorumlarını okuduğumda memnun olmayan olmamış. Videoda ses kalitesi tatmin edici. Benim tek sorum 1-2 aya bozulur mu gibisinden bir soru yani tasarımı daha çok hoşuma gitti. Sizce aradaki 100TL'yi hakkeder mi tasarım olarak E10 daha hoşuma gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı