250 TL Ekipman Önerisi

Hudkptn

Kilopat
Yer
Hollanda
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 250 TL bütçem var ve iyi bir CS-GO oyuncusuyum ama maalesef şu an sahip olduğum klavye ve mouse beni kısıtlıyor. Hangi ekipmanları almamı önerirsiniz ?

O seviyede başka mouse önerebilir misiniz ?
Tabikide. 200 liraya alinabilecek cok fazla mouse var. Fakat soyle soyleyebilirim, 1000 saatin uzerinde cs go oynadim, cok fazla ekipman deneme imkani buldum. Cm mizar bence su anda cs go icin en iyi mouse dur. Sebebi ise hafif olmasi ve ele guzel oturmasi. Teknik olarak lazer kalitesi, tepki suresinden vs. bahsetmiyorum zaten belli bir butcenin uzerindeki urunler bunlari sunuyor. Fakat cm mizar yerine baska bir modele yogunlasmak istiyorsaniz logitech g402 veya ss rival onerebilirim. Veya daha uygun birsey istiyorsaniz g300s onerebilirim. Tabiki tamamen tercihle ilgili, ben cs go icin g300s kullaniiyorum sebebi hafif ve diger seceneklere gore nispeten ucuz olmasi, oyunu dusuk hassaslikla oynuyorum ve hafif olmasi surekli kaldirip indirirken kolaylik sagliyor. Fiyatinin uygun oldugu icin sert vurmaktan cok fazla cekinmiyorum. Ekipman isi tamamiyla kisisel tercih meselesi, rahat ettiginiz urunu kullanmak gerekiyor her zaman. Yardimci olabilmisimdir Insallah...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı