250 TL futbol topu önerisi

oylesine1i

Hectopat
Daha fazla  
Futbola öyle ayrı bir hevesim yok. Okulda boş derslerde arkadaşlarla oynamalık, bazen de buluşup çalışacağımız bir top istiyorum. Ama kendimi iyi oynuyor gibi hissedersem belki de kendimi geliştirmeye çalışırım :D deseni falan da iyi olursa güzel olur. Ama iyi, uzun süre oynayabileceğim bir top istiyorum. Dışarıdan aldığım toplar ya aşırı ağır ya da aşırı hafif oluyor. Bütçem 250 TL.
Edit: Sürprizbozan içinde yazdığım şeyi silmişler :( cümlelerin saçma olmasını takmayın.

Son düzenleme:
Voit Extreme, Nike Seitiro ile aynı tasarıma sahip. Voit çakma sanırım.
1652558686335.png

1652558712565.png

Sondakinin yorumlarını okudum herkes güzel yorum yapmış. Fakat tasarımını ve renklerini beğenmedim. Bunun gibi kaliteli ve biraz daha ucuz farklı tasarımlı bir şey var mı?

Hocam bunları bulabildim Nike olarak isterseniz farklı markalarada bakabilirim.

Hocam bunları bulabildim Nike olarak isterseniz farklı markalarada bakabilirim.

250 TL son sınırım. Sizin attıklarınızın çoğu 250 TL üstünde.

Arkadaş voit Extreme için çakma demiş. Çakma olunca ne farkı oluyor tam bilmediğim için emin olamadım.
Tasarımı Nike'nin modelinden almışlar. Voit'in o modeli bende vardı memnundum. 80 TL'ye almıştım zamanında. Tabii kişiden kişiye değişir. Bence siz internetten deneme yanılma yöntemi yerine Decathlon'a falan da bakın.

Arkadaş voit Extreme için çakma demiş. Çakma olunca ne farkı oluyor tam bilmediğim için emin olamadım.
Çakma değil, tasarım çok benziyor. Tasarım birebir aynı olduğundan çakma dedim. Yoksa Voit kesinlikle kalitesiz değil.

Geri
Yukarı