250 TL gamepad önerisi

Aykut07

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 250 TL civarı PC için kontrolcü öneriniz nedir? Max çıkabileceğim fiyat 300 TL.
Aklımda ki gamepadler;
Logitech F310,
Trust GXT540 yula.

Zamanında orijinal Xbox 360 controlleri 150 TL'ye almıştım. Şuan fiyat bilmiyorum fakat eğer orijinal bulabilirsen X360 Controller + Wireless adaptör almanı tavsiye ederim. Şuan 9. nesil Xbox controllerim ile birlikte kullanıyorum 10 yıl felan olmuştur alalı.

Zamanında orijinal Xbox 360 Controlleri 150 TL'ye almıştım. Şu an fiyat bilmiyorum fakat eğer orijinal bulabilirsen X360 Controller + Wireless adaptör almanı tavsiye ederim. Şu an 9. nesil Xbox Controllerim ile birlikte kullanıyorum 10 yıl falan olmuştur alalı.

Hocam Türkiye içi orijinal bulunması neredeyse imkansız. 150 TL civarı alışveriş sitelerinde satılıyor ama yüzde 90 yan sanayi.

Hocam Türkiye içi orijinal bulunması neredeyse imkansız. 150 TL civarı alışveriş sitelerinde satılıyor ama yüzde 90 yan sanayi.
300 TL civarında fiyatlandırma gördüm bazı sitelerde ve satıcılarda, eğer doğru araştırma yapılırsa bulunabilir veya gidip görüp alabilirsiniz muhtemelen.

Geri
Yukarı