250 TL Gamepad önerisi

Mehmet Demirr

Kilopat
Daha fazla  
Biliyorum bu civarda çok da iyi şeyler yoktur ama FIFA, God of War tarzı oyunlarda işimi görse yeter çok bir şey aramıyorum. Arkadaki tetik tuşları hassas olursa çok iyi olur. Aklımda şu model var PSG04 Daha önce bunun bir üst modelini PS4 için olan modeli kullanmıştım gayet memnundum fakat düşmesinden dolayı analog hassasiyeti gitti. Sizin tavsiye edeceğiniz modeller var mıdır? Nadiren de olsa Assetto Corsa oynuyorum.

Biliyorum bu civarda çok da iyi şeyler yoktur ama FIFA, God of War tarzı oyunlarda işimi görse yeter çok bir şey aramıyorum. Arkadaki tetik tuşları hassas olursa çok iyi olur. Aklımda şu model var PSG04 Daha önce bunun bir üst modelini PS4 için olan modeli kullanmıştım gayet memnundum fakat düşmesinden dolayı analog hassasiyeti gitti. Sizin tavsiye edeceğiniz modeller var mıdır? Nadiren de olsa Assetto Corsa oynuyorum.
Hocam bütçe arttırılmalı. Bu fiyata seni uzun süre götürecek bir gamepad yoktur.

Alınmaz. Replika ve çakma DS4 ve PS3-PS4 kollarından uzak durun. Kısa sürede bozulup sorun çıkarabilirler.

Bütçe artarsa Logitech F310 öneririm.

PSG04 nasıldır? Daha önce PSG05 kullandım düşürmemden dolayı analogları bozuldu.

L ve R tuşları berbar, onun dışında bende R2 tuşu tutukluk yapıyodu onun dışında çokda bi eleştirim yok zaten 60 liraya almıştım.

Alınmaz. Replika ve çakma DS4 ve PS3-PS4 kollarından uzak durun. Kısa sürede bozulup sorun çıkarabilirler.

Yani gerçekten, 200 TL ona verceğinize üstüne biraz daha koysanız ömirlük bi şey alırsınız.

Bana bu F serisi hiç rahat değil gibi geliyor. Oem xbox 360 kolları nasıldır?

Yeni konular

Geri
Yukarı