250 TL Gamepad Önerisi

Ben aldığımda F310 200 liraydı öneremedim 450 lira olmuş dostumun dediği gibi geriye pek mantıklı seçenek kalmıyor ondan başka ama kabloluları olur o fiyata zaten onlarda yan sanayi haberin olsun.

250 liraya çok bir seçenek yok dostum maalesef. Bütçeyi 2 katına çıkarabilirsen adamakıllı bir şey bulabilirsin.

Hepsi çakma. 1 Hafta bilemedin 3 hafta sonra bozuluyorlar.
1 haftaya bozulur derken? Orijinal almayı kimse beklemiyor zaten hocam bu ürünleri artık. Fakat bırakın bir kaç haftaya bozulmayı orijinalleri ile neredeyse hiç farkları yok. Ben 3 yıldır çakma ps3 kolu kullanıyorum 2 yıl çok aktif kullandım ve en ufak bir sorun yaratmadı. Ondan önce PS4 dolayısıyla dualshock 4 kullanan birisi olarak söylüyorum.

1 haftaya bozulur derken? Orijinal almayı kimse beklemiyor zaten hocam bu ürünleri artık. Fakat bırakın bir kaç haftaya bozulmayı orijinalleri ile neredeyse hiç farkları yok. Ben 3 yıldır çakma ps3 kolu kullanıyorum 2 yıl çok aktif kullandım ve en ufak bir sorun yaratmadı. Ondan önce PS4 dolayısıyla dualshock 4 kullanan birisi olarak söylüyorum.
Ustam PS kolları ve Xbox kollarının çakmaları farklı oluyor. Kaç tane farklı XBOX kolu denedim(hepsi replika-çakma) sonunda pişman olan yine ben oldum. Evet, 1 hafta derken 1 ay demeliymişim. Yanlışımı düzelttiğiniz için teşekkürler. Xbox kolu ile açıldı konu PS'ye kaymasanız daha iyi olurmuş.

Geri
Yukarı