7 Days to Die oyununda sistem mavi ekran hatası veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Metehan57

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı=Nvidia GeForce 940M
İşlemci=Intel Core i5 5200U
HDD=ST750LM022 HN-M750MBB
İşletim Sistemi=Windows 10
Meslek
Yazılım Mühendisliği
Minidump Rapor Linki
https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1V5u3A0VyPyBjRcWYrOMr-c3fBR6IrEtc
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
ST750LM022 HN-M750MBB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce 940M
İşlemci
INTEL Core i5-5200U @ 2.20GHz
Merhaba. 7 Days to Die adlı oyunu dün indirdim ve oynadığımda hiçbir sorun yoktu. Bugün oynamaya çalıştığımda bağlantı hatası verip üzerinden 10-15 saniye geçtikten sonra bilgisayarım mavi ekran verdi. Yeniden başlatıp denedikten sonra tekrar aynı sorun oldu. Bu durum sadece bu oyunda oluyor. Sistemim oyunu çok rahat kaldırmaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:

IntcDAud.sys Intel sürücünüz güncel değil, güncelleylim.

esif_lf.sys bilgisayarınızın BIOS'u güncel değil. Hem BIOS hem chipset güncelleyelim.

EasyAntiCheat_EOS.sys easyantihcheat yazılımını kaldıralım.

2 yıl önceki minidump dosyalarını da atmışsınız, sorun düzelmezse onları da inceleyeceğim.

IntcDAud.sys Intel sürücünüz güncel değil, güncelleylim.

esif_lf.sys bilgisayarınızın BIOS'u güncel değil. Hem BIOS hem chipset güncelleyelim.

EasyAntiCheat_EOS.sys easyantihcheat yazılımını kaldıralım.

2 yıl önceki minidump dosyalarını da atmışsınız, sorun düzelmezse onları da inceleyeceğim.
Tamamdır hocam teşekkürler cevabınız için. En kısa sürede güncellemeleri yapacağım. Eğer sorun devam ederse tekrar ulaşacağım.

Hocam merhabalar. Dediğiniz herşeyi yaptıktan sonra online moda girdik arkadaşla ve sorunsuz çalıştı. Lakin ertesi gün tekrar girmeye çalıştığımızda yine mavi ekran yedim. Yine aynı hatayı gördükten sonra mavi ekran attı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı