250 TL Gaming mouse önerisi

Bütçe
250TL

recepEmirhan

Hectopat
Elimdeki Mouse'u satıp daha iyi bir modele geçmek istiyorum. Bütçem maksimum 250TL.

Mouse'da aradığım özellikler:

-Elim biraz büyük. (bilekten işaret parmağı ucuna 19-20 santim) buna uygun öneriler yaparsanız iyi olur.)
-Sağ el uyumlu olması. (eğer rahatsa çift el de olur.)
-Çok ağır olmaması(şu an kullandığı mouse 135 gram ve çok ağır hissettirmiyor.)
-Malzemesinin kaliteli olması, uzun yıllar dayanması.
-Sıklıkla FPS oyunları oynadığımdan dolayı buna uygun özelliklerde olması.
-Claw tutuşuna uygun olması.(diğer özellikleri iyiyse palm da olur.)
-Sade bir tasarımının olması.(RGB şart değil.)

Son düzenleme:
uzun zaman önce piyasadan kalkmış rival 100 var. 180tl mediamarktta olması lazım. onu al bence. başka yerde bulabileceğini sanmıyorum. ayrıca rival 100 kalitesinde mouse zaten şuan 250tl falan hatta daha pahalı. tek sıkıntısı yazın terleme ile kayma yapabilir.

uzun zaman önce piyasadan kalkmış rival 100 var. 180tl mediamarktta olması lazım. onu al bence. başka yerde bulabileceğini sanmıyorum. ayrıca rival 100 kalitesinde mouse zaten şuan 250tl falan hatta daha pahalı. tek sıkıntısı yazın terleme ile kayma yapabilir.
Bahsettiğiniz model galiba 110 ve sadece mediamarktta 300 TL, başka bir yerde satılmıyor.
Bütün kutuları tikliyor.
Tasarımı pek hoşuma gitmedi ama özellikleri iyi gözüküyor, öneriniz için teşekkürler.

Bahsettiğiniz model galiba 110 ve sadece mediamarktta 300 TL, başka bir yerde satılmıyor.

Tasarımı pek hoşuma gitmedi ama özellikleri iyi gözüküyor, öneriniz için teşekkürler.
bende sürekli reklamı çıkıyordu. demek ki yalan reklam yapıyorlar tık için. denk gelirse gene atacağım sana

Bahsettiğiniz model galiba 110 ve sadece Mediamarkt'ta 300 TL, başka bir yerde satılmıyor.
Rival 100 almayın zaten, mağara mouse.
Sade bir şey istiyorum demiştiniz, sade bir mouse.
Alternatif;

Geri
Yukarı