250 TL Gaming mouse önerisi

OrbayYavuz

Centipat
Selamlar ben mouse almayı düşünüyorum ama pek bir seçenek bulamadım. İlk olarak Logitech G300S, MSI Clutch GM30, SteelSeries Rival 3, Rival 300S ve Razer darthadder 3500 modelleri arasında kaldım. Sizce hangisi veya bu fiyatlarda başka bir öneriniz varsa onları da alabilirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
G300S küçük ellere göredir ve diğerlerine göre kalitesi düşüktür. İşi gücü ekipman olmayan firmadan gidipte mouse almanı önermem öreneğin MSI. Razer iyidir ama bir SS yada Logi kadar değil aynı iPhonelar gibi düşün, kalitesiz malzeme ama kalite algısı var. Bana kalırsa bütçeni biraz daha şişirip Logitech G Serisine bak mesela G402. SS'de iyidir ama malzemeleri parçaları aşınmaya meyillidir. Şahsen Rival 600'de bile yaşamıştım. 1.5 senedir de G402 kullanıyorum elime tam oturuyor, programı iyi, boyutları iyi, tuş pozisyonları iyi yani kısacası benim elim için biçilmiş kaftan. Tercih senin ama lütfen dediğim gibi işi ÇEVRE BİRİMLERİ olan firmadan al uzun ömür ve kalite için.

Açıkçası logitech g300s düşünme nedenim mousepad ile gelmesi diğerlerini alınca yanında ayrıyeten Bir de mouse pad almam gerekecek ama rival 3 benim de çok hoşuma gitti ekstra kullandığınız veya önerebileceğiniz modeller var mı bu fiyat aralığında çünkü pek üstüne çıkamam şuanlık

Açıkçası logitech g300s düşünme nedenim mousepad ile gelmesi diğerlerini alınca yanında ayrıyeten Bir de mouse pad almam gerekecek ama rival 3 benim de çok hoşuma gitti ekstra kullandığınız veya önerebileceğiniz modeller var mı bu fiyat aralığında çünkü pek üstüne çıkamam şuanlık
G203 ve steelseries qck medium öneririm ama yinede bu bütçe ile rival daha mantıklı.

Bi sorun daha olacak mousepad hakkında. Mesele steelseries qck ile n11de satılan 15 tllik mousepad arasında o fiyat farkını hakedecek kadar fark var mıdır? Hangisini almak mantıklı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı