250 TL kasa önerisi

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam.

Yeni bir kasa alacağım, aşağıdaki ürünü uygun gördüm. Lakin Rampage hakkındaki yorumlar sizin de bildiğiniz gibi hoş değil. Kalitesiz olduğu söyleniyor ve genelde önerilmiyor. Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
250 TL kasa için çok düşük bir bütçe. Beklendin çok yüksek değil ise alınabilir. Pleksi yan panel USB sayısı az SSD yuvası 1 adet eksoz fanı 80mm olmalı ve olmaması gibi eksileri var. Artıları ucuz olması 3 adet beyaz fan ile gelmesi flan olabilir. Şahsen ben kasada az kaliteli alınıp çok uzun süreler kullanılması taraftarıyım. Bütçeni 400-500 TL yapıp daha şık ve ileriye dönük bir kasa almanı öneririm.
374091

Kullanıyorum memnunum. Eşfiyatlılarına göre gayet güzel. Önde mesh ızgara, yan tempered glass, üstte 240mm soğutma yeri, kablolama için de müsait. Beraberinde 2 tane Gamepower fan almıştım
GamePower GF-12B bunları ön tarafına, önden çıkan 2 fanı da üste exhaust olarak kullandım. Ses az miktarda var ama kulaklıkta duyulmuyor. Dehşet bir hava sirkülasyonu oluyor yükte i5 8400 işlemci 62-63 derece, ekran kartı MSI Armor RTX 2070 ise 60-61 derece. Yan komple cam olduğundan mavi ledler de harika durur 😇😉🙃

Önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Hocam bu kasa aslında hoşuma gitti alacağım güç kaynağı ile de markası aynı lakin led olması tercihim olurdu. Teşekkür ederim.

250 TL kasa için çok düşük bir bütçe. Beklendin çok yüksek değil ise alınabilir. Pleksi yan panel USB sayısı az SSD yuvası 1 adet eksoz fanı 80mm olmalı ve olmaması gibi eksileri var. Artıları ucuz olması 3 adet beyaz fan ile gelmesi flan olabilir. Şahsen ben kasada az kaliteli alınıp çok uzun süreler kullanılması taraftarıyım. Bütçeni 400-500 TL yapıp daha şık ve ileriye dönük bir kasa almanı öneririm.
Eki Görüntüle 374091

Giriş seviyesi bir sistem olacağı için bütçe arttırma imkanım yok. Görüntü olarak çok hoşuma gitti kasa.

Kullanıyorum memnunum. Eşfiyatlılarına göre gayet güzel. Önde mesh ızgara, yan tempered glass, üstte 240mm soğutma yeri, kablolama için de müsait. Beraberinde 2 tane Gamepower fan almıştım
GamePower GF-12B bunları ön tarafına, önden çıkan 2 fanı da üste exhaust olarak kullandım. Ses az miktarda var ama kulaklıkta duyulmuyor. Dehşet bir hava sirkülasyonu oluyor yükte i5 8400 işlemci 62-63 derece, ekran kartı MSI Armor RTX 2070 ise 60-61 derece. Yan komple cam olduğundan mavi ledler de harika durur 😇😉🙃

Rampage ile bunun arasında kaldım biraz ama tercihim sonradan Rampage için oldu hocam. Mavi ledler çok hoş gerçekten.

Şunu öneririm:

Önü çok hoşuma gitmedi hocam ama cam ve kırmızı ledler hoş.

Tercihim Rampage'dan yana olacak arkadaşlar teşekkür ediyorum. Bu fiyat aralığında daha hoşuma giden bir kasa bulamadım.

Geri
Yukarı