250 TL Klavye Önerisi

Ben tuş basım sesi çok yüksek olmayan, yumuşak hisli klavye arıyordum. En uygun görünen Rampage rapido yarı mekanik klavye gibi geldi ve satın aldım. RGB ışıklandırması da var ve 6 farklı mod var, YouTube'da sese duyarlı klavye diye bir inceleme videosu vardı sanırım PC hocası kanalının. Tavsiye ederim ben gayet memnunum malzeme kalitesi de iyi.

Ben tuş basım sesi çok yüksek olmayan, yumuşak hisli klavye arıyordum. En uygun görünen Rampage rapido yarı mekanik klavye gibi geldi ve satın aldım. RGB ışıklandırması da var ve 6 farklı mod var, YouTube'da sese duyarlı klavye diye bir inceleme videosu vardı sanırım PC hocası kanalının. Tavsiye ederim ben gayet memnunum malzeme kalitesi de iyi.

Önceki klavyem Logitech G213 Prodigy idi simdi Rampage Gamepower Everest gibi cin menseili ürünlere pek güvenemiyorum fakat hissiyati ve kullanisi güzel diyorsaniz alabilirim. Cok marka takintim yok iyi olsun yeter.

Önceki klavyem Logitech G213 Prodigy idi simdi Rampage Gamepower Everest gibi cin menseili ürünlere pek güvenemiyorum fakat hissiyati ve kullanisi güzel diyorsaniz alabilirim. Cok marka takintim yok iyi olsun yeter.

Bütçe gereği kaliteli markalardan alamadım ekipmanımı hiçbir zaman ama samimi söylüyorum klavye alınır ben gayet memnunum. Fiyatı da 210-220 civarı olması lazım. Malzeme kalitesi orta düzeyde. Elinize alıp baktığınız zaman bu parayı buna mı verdim diye asla demezsin.

Rampage KB-R81 kullanıyorum ve gayet memnunum. Seçeneklerinizin arasına alt sıralardan yerleştirebilirsiniz bu modeli.

Eğer GamePower,Rampage,James Donkey gibi markalar tercih ederseniz birkaç ay sonra ''enter tuşum çalışmıyor'' , ''klavyem bozuldu'' gibi konular açmanız muhtemel.

Geri
Yukarı