250 TL kulaklık önerisi

alpotter

Centipat
Daha fazla  
İyi günler.
Beats ep, QCY T5 ve Redmi Airdots adlı kulaklıklardan sonra yeni bir kulaklık deneyimlemek istiyorum. 250 TL bütçe ayırdım. Kulak içi veya kulak üstü, kablolu veya kablosuz olabilir. Öneriniz nedir? Bütçe arttırma imkanım yok.

Kulak içi:

AirPods tarzı:

Taotronics SoundLiberty 53 Pro modelini kullanıyorum. Eğer tws olsun isterseniz tavsiye edebileceğim bir kulaklık. Merak ettiğiniz bir şey varsa cevaplayabilirim

Taotronics SoundLiberty 53 Pro modelini kullanıyorum. Eğer tws olsun isterseniz tavsiye edebileceğim bir kulaklık. Merak ettiğiniz bir şey varsa cevaplayabilirim
Bir inceleme yapsanız güzel olabilir. :D
Mikrofon kalitesi nasıl? Benim izlediğim videolarda fena değildi ama sizden de duymak isterim.

Önerileriniz için çok teşekkürler. Aklımda KZ S1D, Realme Buds Q ve TaoTronics Soundliberty 53 Pro vardı. Realme 6 Pro kullandığımdan Realme Buds Q çok mantıklı geliyor. KZ S1D adlı kulaklığın tasarımı çok hoşuma gitti. TaoTronics Soundliberty birçok olumlu yoruma sahip bir kulaklık. Karar vermek çok zor. Sizce bu cihazlardan herhangi birini alsam pişman olur muyum? Hangisini almam mantıklı olur?
Tek önceliğim müzik dinlemek ve batarya. Bass ve kullanım süreniz hakkında bilgilendirebilir misiniz?

Önerileriniz için çok teşekkürler. Aklımda KZ S1D, Realme Buds Q ve TaoTronics Soundliberty 53 Pro vardı. Realme 6 Pro kullandığımdan Realme Buds Q çok mantıklı geliyor. KZ S1D adlı kulaklığın tasarımı çok hoşuma gitti. TaoTronics Soundliberty birçok olumlu yoruma sahip bir kulaklık. Karar vermek çok zor. Sizce bu cihazlardan herhangi birini alsam pişman olur muyum? Hangisini almam mantıklı olur?
Olmazsınız. Kulağınıza hangisi uygun gelir onu da düşünmeniz gerek. AirPods tarzı acıtıyorsa BudsQ (BudsQ nerden çıktı yav, kafam gitmiş. QCT T7 diyecektim.) Eleyin. Onun dışında hepsi benzer, hepsi güzeldir.

Son düzenleme:
Bir inceleme yapsanız güzel olabilir. :D
Mikrofon kalitesi nasıl? Benim izlediğim videolarda fena değildi ama sizden de duymam isterim.
Yaklaşık iki üç aydır kullanıyorum. Müzik kalitesi olarak yeterli düzeyde diyebilirim. Bu fiyat aralığında daha iyi müzik performansı olan kulaklıklar belki vardır, bütün kulaklıkları kullanma fırsatım olmadığı için bilemem fakat görüşme kalitesi bakımından çok iyi diyebilirim. Her kulaklıkta ikişer mikrofon var. Hem telefonda kalabalık/gürültülü ortamda görüşmeler yaptım, hem evde discordda görüşmeler yaptım, iki durumda da karşı taraftan hiç kötü bir yorum/şikayet almadım. Haylou'nun sanırım GT 1 modeliydi, kardeşim kullanıyor, görüşme kalitesi bakımından bu kadar berbat kulaklık görmedim. Onunla karşılaştırdığımda SoundLiberty 53 Pro çok çok daha iyi görüşme kalitesi sunuyor. Şarj süresi olarak da gayet iyi performansı var. Son seste yaklaşık 4/5 saat kullanıyorum genelde ama net olarak süreyi ölçmedim. Bu süre zarfında herhangi bir rahatsızlık vermediğini, kullanımının rahat olduğunu da söyleyebilirim. Kapağı açtığınızda otomatik olarak telefona bağlanıyor. Kullanımı da kolay bir cihaz. Ayrıca tek kulaklık kullanımına da izin veriyor. Sadece müzik için alacak olan arkadaşlara Blitzwolfün çift sürücülü tws kulaklıklarını da önerebilirim, kullanmadım fakat sürücü kalitesini düşününce onların daha iyi olacağını düşünüyorum. Günlük kullanımda görüşme kalitesi de önemliyse bu model pişman etmez, alınır. Ama tavsiye verecek olursam tws olması şart değilse ve sadece müzik için alacaksanız ilk tercih kulaküstü, ikinci tercih kablolu kulakiçi kulaklık olması yönünde. Tws kulaklıkların bu fiyat aralığında müzik konusunda çok iyi performans vereceğini pek düşünmüyorum, en iyi ihtimalle ortalama kalite sunarlar.

Geri
Yukarı