250 TL kulaklık önerisi

ExcaliBOR

Decapat
Bu konu çokça açıldı biliyorum yakın tarihli olanları da okudum zaten.
Şu an aklımda şu seçenekler var.

Nubwo N12 ---> Arkadaşın kulaklığı ama yurt dışından geldiği için garantiye gönderebilir miyim emin değilim. Bazıları yorumlara bu konuda sorun yaşadığını yazmıştı.

James Donkey 711 ---> Bu kulaklık bazı yayıncılardan duyduğum kadarıyla sesi kötü veriyormuş FPS oyunlarında. Ancak bu yayıncının 3000 TL'lik kulaklığı olduğu için emin olamadım ona kötü gelmesi normal.

Gamepower Medusa ---> Bazıları yorumlarda çok kötü 1 ayda bozuldu yazıyor bazıları çok iyi 3 yıl kullandım yazıyor. Karar veremedim bu kulaklık için.

Bu yazdığım kulaklıkları kullanmışlığınız varsa ya da başka önerebileceğiniz 250 300 TL arası kulaklık varsa memnun olurum.

Forumda çokça lafı dönüyordu bu fiyat bandında en iyilerinden Tronsmart Sono diye. Merak ederek aldım. Gerçekten de ses kalitesi ve özellikle de mikrofonunun kalitesi fiyatına göre gayet üstün düzeyde. Valorant`da biri mikrofonun markası ne diye bile sormuştu. :)

i ve özellikle de mikrofonunun kalitesi fiyatına
Forumda çokça lafı dönüyordu bu fiyat bandında en iyilerinden Tronsmart Sono diye. Merak ederek aldım. Gerçekten de ses kalitesi ve özellikle de mikrofonunun kalitesi fiyatına göre gayet üstün düzeyde. Valorant`da biri mikrofonun markası ne diye bile sormuştu. :)
Ben de bu kulaklığı düşünüyorum.Ne kadar süredir kullanıyorsunuz kulaklığı ?
Bir de uzun kullanımlarda kulaklarda ağrı terleme yapıyor mu acaba?

Forumda çokça lafı dönüyordu bu fiyat bandında en iyilerinden Tronsmart Sono diye. Merak ederek aldım. Gerçekten de ses kalitesi ve özellikle de mikrofonunun kalitesi fiyatına göre gayet üstün düzeyde. Valorant'da biri mikrofonun markası ne diye bile sormuştu. :)

Peki iyi ses kasabiliyor musunuz?

Ben de bu kulaklığı düşünüyorum.Ne kadar süredir kullanıyorsunuz kulaklığı ?
Bir de uzun kullanımlarda kulaklarda ağrı terleme yapıyor mu acaba?
Merhaba geç cevap oluyor monitörüm arızalandığı için forumda aktif olamıyordum. 2 aydır kullanmaktayım. Uzun süreli kullanımda neredeyse her kulaklık terleme yapar bu da yapıyor nihayetinde. Fakat ben yeri geldiğinde 8 saat durmadan kullanıyorum terletmiyor 2 saate terletiyor. Genel olarak oda sıcaklığına bağlı fakat saat başı 30 saniye 1 dakika kulaklığı çıkartıp hava alırsanız rahatsız etmeyecektir.
Peki iyi ses kasabiliyor musunuz?
Evet. Rampage çevresel sesli gibi kulaklıklar hikaye. Sono gibi kaliteli stereolar daha iyi iş görecektir.

Geri
Yukarı