250 TL kulaklık önerisi

Bütçe
250-300
Galax ekran kartı üreticisi. Kaliteli markadır. Ancak nedense sonar kulaklıkların görünüşü pek hoşuma gitmiyor. Tercihi size bırakıyorum.
Doğru ya ekran kartı üreticisiydi. Kulaklıkta görünce pek bağdaştıramadım. Onun dışında evet görünüşü benimde pek hoşuma gitmedi. Ayrıca HP ile Galax sonar 2'yi performans konusunda karşılaştıracak olursak hangisi daha öndedir ? Performanstan kastım gerek mikrofon kalitesi gerekse işte dışarıda ki sesleri kesme ve hoparlörleri.

Son düzenleme:
Doğru ya ekran kartı üreticisiydi. Kulaklıkta görünce pek bağdaştıramadım. Onun dışında evet görünüşü benim de pek hoşuma gitmedi. Ayrıca HP ile Galax sonar 2'yi performans konusunda karşılaştıracak olursak hangisi daha öndedir? Performanstan kastım gerek mikrofon kalitesi gerekse işte dışarıda ki sesleri kesme ve hoparlörleri.

HP daha önde olacaktır.

Doğru ya ekran kartı üreticisiydi. Kulaklıkta görünce pek bağdaştıramadım. Onun dışında evet görünüşü benim de pek hoşuma gitmedi. Ayrıca HP ile Galax sonar 2'yi performans konusunda karşılaştıracak olursak hangisi daha öndedir? Performanstan kastım gerek mikrofon kalitesi gerekse işte dışarıda ki sesleri kesme ve hoparlörleri.

Sonar 2 çok daha önde hocam HP'nin kulaklıklarının hiçbirini beğenmiyorum ben, arkadaşımda düşündüğünüz HP kulaklığın bir üst modeli vardı bir de sonar 2 vardı test ettim 2'sini de sonar 2 daha iyiydi.

Sonar 2 çok daha önde hocam HP'nin kulaklıklarının hiçbirini beğenmiyorum ben, arkadaşımda düşündüğünüz HP kulaklığın bir üst modeli vardı bir de sonar 2 vardı test ettim 2'sini de sonar 2 daha iyiydi.
İşte şimdi kafam karıştı hocam 🤔
James Donkey 710'u 200 TL'ye buldum. JD 710 ne gibi sıkıntılar çıkarır tam olarak ?

Son düzenleme:
İşte şimdi kafam karıştı hocam 🤔
James Donkey 710'u 200 TL'ye buldum. JD 710 ne gibi sıkıntılar çıkarır tam olarak?

JD marka hiçbir şey alınmaz 2-3 ay sonra elinizde patlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı