250 TL Kulaklık Önerisi

furkan3318

Kilopat
Daha fazla  
Maksimum 250 TL olacak bir kulaklık önerisi istiyorum. Mikrofon kalitesi iyi olmalı.
CS:GO, PUBG, Battlefield gibi oyunları oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maksimum 250 TL olacak bir kulaklık önerisi istiyorum. Mikrofon kalitesi iyi olmalı.
Başka hiç bir kulaklığa göz atmadan kesinlikle bunu almalısın.

Kendimde bunu kullanıyorum mikrofon kalitesi, kulaklığın tutuşu, ses yalıtımı ve kablo sarımı müthiş hem kaliteli hemde F/P ürünü.

Benim önerim bu olacaktır:SteelSeries Arctis Raw Oyuncu Kulaklık Fiyatı - Taksit Seçenekleri
İncelemesi de var Technopat'ta:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam benim attığım kulaklığın incelemesine de bakmak istersen onuda aşağıya bırakıyorum istersen bi göz atarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Everest ürünü almak parayı çöpe atmak ile eşdeğerdir. Donanım Arşivinin eleştirdiği ürün yoktur. Bu videoları ben tanıtım olarak kabul ediyorum. İnceleme böyle olur.
Bu bütçe aralığında 7.1 olayına çok takılmayın. Ürünlerin sürücü kalitesine bakın.

Son düzenleme:
Bilgi eksikliğiniz buradan belli oluyor. Everest ekipmanlarını Rampage alt adı ile satar. Onunla aynı kalitesizlikte farklı bir marka olan Frisby Gamemax alt adı ile satar.

Bilgi eksikliğiniz buradan belli oluyor. Everest ekipmanlarını Rampage alt adı ile satar. Onunla aynı ayar farklı bir dandik marka Frisby ise Gamemax alt adı ile satar.
Birincisi bilgi eksikliğiniz buradan belli oluyor diyip küçümseyeceğine güzel bir dil ile söyleyip öğretebilirsin öğrenmekten zarar gelmez bilgiye her zaman açığım.

İkincisi kulaklığın ana yapımcı firması Snopy'dir ve ortak firması Rampage'dir normalde Rampage'nin ürünlerini bende biliyorum dandik olduğunu fakat bu kulaklığın sürücüleri, donanımı v.s. Snopy markasına aittir.

Üçüncüsü bu kulaklığı kullandın mı dostum sen ?? Bilip bilmeden yorum yapıyorsun bak arkadaş ne yazmış;

Bu kulaklığın mikrofonu kendi fiyatına göre olağanüstü güzel ve kalitelidir eğer mikrofon sesini duymak istersen attığım incelem videosunu izlersin. Ayrıca kulak yastıkları da gayet güzeldir günde bilgisayar başına oturunca en az 5-6 saat boyun oynayan biri olarak hiç bir ağrı sızı hissetmedim bugüne kadar.

Attığınız SteelSeries Arctis 3 Siyah (2019 Edition) Oyuncu Kulaklık 350-400 TL arasında bir fiyata sahip bakın bakalım konu sahibi maksimum kaç tl yazmış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı