250 TL Kulaklık Tavsiyesi

TwoBee

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
13
Yer
LTBR
Bilgisayarımın jak girişlerinde sıkıntı olduğu için USB portundan bağlanması şart. Markası çok önemli değil. Zaten bu fiyata USB'li kaliteli kulaklık pek bulunmaz. 7.1 olması lazım USB için. 250 tlden daha fazla vermek istemiyorum. Çok bilgisayara ayıracak zamanım yok zaten. Günde 1-2 saat CS:GO oynamama yetecek bir kulaklık olsa yeterli. Lütfen bütçeni arttır şunu al gibi yorumlar yapmayın. 250 TL'ye ne olursa o.

1. Rampage RM-K1 Pulsar
  2. Rampage RG-W9 Comfort
  3. Gamepower Medusa
  4. Rampage SN-RW66 Alpha-X
Bunlardan kafama yatan birini alacağım. Biraz daha kaliteli bir şey bulursunuz belki dedim. İyi bir marka olursa 300'e kadar çıkabilirim ama Rampage vs. için 200-250'den daha fazla vermek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
300 TL'ye en iyi kulaklık budur hem 53 mm sürücülere sahip hemde mikrofon kalitesi olarak fiyatının üstünde performans sunuyor.
Kulaklık bilgisi:SKILLER SGH3 - sharkoon.com
Mikrofon testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

300 TL'ye en iyi kulaklık budur hem 53 mm sürücülere sahip hemde mikrofon kalitesi olarak fiyatının üstünde performans sunuyor.
Kulaklık bilgisi:SKILLER SGH3 - sharkoon.com
Mikrofon testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve malzeme kalitesi olsun Rampage gibi markalara göre daha iyi.

@Sylveon @AirJET dediğim gibi jak girişleri çalışmıyor bilgisayarımın. USB üzerinden bağlayabilirim sadece. O yüzden Rampage falan dedim. Öyle olmasa HS35 düşünüyordum ben de ama maalesef. Bu da iyiymiş ama düşüneceğim. Teşekkür ederim.
Bu USB ses kartının tek satılan hali var mı? Ben bulamadım ama siz bulursunuz belki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı