250 TL Kulaklık Tavsiyesi

Şu kulaklığı tavsiye edebilirim: Plantronics BackBeat FIT 305 Suya Dayanıklı/Ter Geçirmez Fiyatı

Kablosuz, ses yalıtımı çok iyi. Dışarı ses vermiyor. Dışarıdan da almıyor. Çok rahat. Ses olarak aynı fiyat aralığında daha iyi kablolu muadilleri vardır ama kendi kategorisi içinde iyi bir sesi var diyebilirim. Kulağa oturma şekli olarak Apple ürünlerine benziyor ve kulak kanalının içine girmediği için uzun kullanımlarda sorun oluşturmuyor. Şu an indirimde. Normalde fiyatı 260-280 civarı oluyor.

Şu kulaklığı tavsiye edebilirim: Plantronics BackBeat FIT 305 Suya Dayanıklı/Ter Geçirmez Fiyatı

Kablosuz, ses yalıtımı çok iyi. Dışarı ses vermiyor. Dışarıdan da almıyor. Çok rahat. Ses olarak aynı fiyat aralığında daha iyi kablolu muadilleri vardır ama kendi kategorisi içinde iyi bir sesi var diyebilirim. Kulağa oturma şekli olarak Apple ürünlerine benziyor ve kulak kanalının içine girmediği için uzun kullanımlarda sorun oluşturmuyor. Şu an indirimde. Normalde fiyatı 260-280 civarı oluyor.
Tavsiye edeceğiniz kablolu varmı peki.

O zaman biraz daha detaya ihtiyacım var:
  • Ne tarz müzikler dinliyorsunuz?
  • Yurt dışından alma imkanınız var mı?
  • EarPods derken şeklini mi kast ettiniz, yoksa ses kalitesini mi?

O zaman biraz daha detaya ihtiyacım var:
  • Ne tarz müzikler dinliyorsunuz?
  • Yurt dışından alma imkanınız var mı?
  • EarPods derken şeklini mi kast ettiniz, yoksa ses kalitesini mi?
Yabancı pop dinliyorum genelde.
Yurtdışından gelmesini beklemek istemiyorum.
EarPods ses kalitesinde.
Bu arada ilginiz için teşekkür ederim.

Normalde Xiaomi ve Sennheiser önermem giriş seviyesinde ama yurt dışı seçeneği olmadığı için ve indirimde oldukları için şu iki kulaklığı önerebilirim sizin tarzınıza uygun olarak:

* Sennheiser CX 275s Kulakiçi Siyah Kulaklık 504538 Fiyatı

* Xiaomi Hybrid PRO HD Metal Piston Kulakiçi Mikrofonlu Fiyatı

Eğer bütçeyi biraz arttırma imkanınız varsa da şu kulaklıklar sizi bir üst seviyeye çıkaracaktır. Benim tavsiyem bunlardan birini tercih etmeniz yönünde olur:

*SoundMAGIC E10 kulakiçi kulaklık olarak, tasarım ve üretim teknolojisinin mükemmel kombinasyonudur.

*SoundMAGIC E50 Gun Black - HES AUDIO

Şunu da ekstra olarak önerebilirim. Fiyatı çok uygun ve çok temiz ve net bir sesi var. En üstteki iki kulaklığa göre daha flat ve kayıtta ne varsa sadece onu vermeye çalışan bir model:

*https://www.amazon.com.tr/EM-JE041-...F8&qid=1540561687&sr=1-2&keywords=marley&th=1

Kulaklık ve ses konusu öznel bir konu olduğu için kesin bir şekilde konuşamıyoruz maalesef.

Normalde Xiaomi ve Sennheiser önermem giriş seviyesinde ama yurt dışı seçeneği olmadığı için ve indirimde oldukları için şu iki kulaklığı önerebilirim sizin tarzınıza uygun olarak:

Eğer bütçeyi biraz arttırma imkanınız varsa da şu kulaklıklar sizi bir üst seviyeye çıkaracaktır. Benim tavsiyem bunlardan birini tercih etmeniz yönünde olur:

*SoundMAGIC E10 kulakiçi kulaklık olarak, tasarım ve üretim teknolojisinin mükemmel kombinasyonudur.

Şunu da ekstra olarak önerebilirim. Fiyatı çok uygun ve çok temiz ve net bir sesi var. En üstteki iki kulaklığa göre daha flat ve kayıtta ne varsa sadece onu vermeye çalışan bir model:

*https://www.amazon.com.tr/EM-JE041-...F8&qid=1540561687&sr=1-2&keywords=marley&th=1

Kulaklık ve ses konusu öznel bir konu olduğu için kesin bir şekilde konuşamıyoruz maalesef.
Peki teşekkürler o son yazdığınız siteyi hiç duymadım güvenli mi acaba?

Hocam peki CX 300-II'ye ne dersiniz?

Rock ağırlıklı olmak üzere klasik müzikten türküye uzanan geniş bir müzik listem var. Bas merakım yok. İyi yalıtımlı kaliteli bir Soundmagic kulaklıkların yurt dışı fiyatıyla TR fiyatlarını pek tutarlı bulmadım. Sennheiser hepsiburada ve amazon'da indirime gitmiş hangi modeli seçsem emin olamadım. Bütçem 250-300 civarı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı