250 TL Kulaklık ve Fare Önerisi

O halde şöyle ikisini alıyorum, Bu arada İninal'a 210 TL Atıcam 5 TL ininal kart alıcam ve geriye 20 TL kalıyo, n11 üzerinden 20 TL'lik bu fareye yakışan bir mousepad önerirmisin. Önermesen de olur eğer bilgin yoksa, tekrar teşekkür ederim. @Sylveon
Siparişimi an itibariyle gerçekleştirdim. Bu konuda bana yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Umarım sipariş de sıkıntısız bir şekilde gelir ve hayatımızı yaşamaya devam ederiz :) Bu konuda yardımcı olan arkadaşlara başta @Sylveon olmak üzere tekrar teşekkür ederim, iyi forumlar/günler.

Son düzenleme:
Mouse olarak MSI almanız daha mantıklı olacaktır. Kulaklık sadece sohbet içinse daha uygun birşeyler düşünebilirsiniz.

2.sayfanın ilk gönderisinde paylaştığım ikiliyi aldım. Mouse olarak MSI Clutch GM10, kulaklık olarak Sharkoon Rush ER3, siparişi dün verdim. Bakalım geldiğinde denedikten sonra buraya kişisel yorumumu bırakırım, teşekkürler tekrardan.
MSI Clutch GM10'um yani farem geldi :) Yaklaşık bir saattir kullanıyorum ve gayet beğendim. Tek hoşuma gitmeyen özelliği bu avucumuza denk gelen orta üst kısmı biraz fazla yukarıda. Elimi rahatsız etmedi değil ama zamanla alışacağımı düşünüyorum.

İlk defa bir mousepad aldım. Yani bundan önce sürekli masanın üstünde faremi kullanıyordum. Aldım mousepad'da iki gün önce geldi yeni faremle birlikte kullanmaya başladım. Mousepad fena değil fakat kolum mousepad'a değince yerinden oynuyo. Daha kötü koku almadım. Mousepadı sabitleme gibi bir şey varmı yoksa kendi zamanla oturur mu, ilk defa kullandığım için bilmiyorum açıkcası :)
Not: Kulaklığım daha gelmedi, gelince ona da yorum yaparım :)

Son düzenleme:
Hayırlı olsun. Güle güle eskitin.

Evet arkadaşlar, sayenizde doğru ürünlere elimdeki miktar kadar harcadığımı düşünüyorum. Yaklaşık bir/iki haftadır aldığım üç eşyayı da kullanıyorum. Zamanı olmayan arkadaşlar için kısaca memnunum diyebilirim.

Fare ilk başta elimi ağrıttı açıkcası. Orta üst kısmı biraz fazla yukarıda normalinden yada benim daha önce kullandıklarıma göre de öyle olabilir, kısa bir süre ağrıttı 2/3 gün kadar daha sonra elime oturdu ve çok rahat bir şekilde kullanıyorum, kötü bir tarafını görmedim.

Mousepad'a gelecek olursak hiçbir kokma vs. yaşamadım. Zaten 10/15TL'lik bir mousepad olduğundan kalitesini tartışmayacağım, fiyatına göre kullanılabilir, memnunum diyebilirim.

Kulaklığa gelecek olursam, bundan da memnunum. Fazla uzun süreler kullanmıyorum ama iki üç saatliğine kullandığımda kulağımda hafif bir ağrıma vardı. Bunun dışında mikrofonu konuştuğum kişilerin söylediği kadarıyla(PC'den konuştuğum kişilerin) gayet net ses verdiğini ve güzel geldiğini söylediler. Mikrofonun bükülmesi vs. çok güzel özellikler diyebilirim. Kulaklık ilk elime ulaştığında ve kutudan çıkarttığımda çok büyük görünmüştü, hala büyük görünüyor :) bunun dışında diyeceğim bir şey yok, gayet güzel.

Tekrardan herkese teşekkür ederim yardımları için, iyi günler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı