250 TL kulaküstü kulaklık önerisi

Mehmet Demirr

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler,
Başlıkta da belirttiğim gibi bu civarda kulaküstü kulaklık arıyorum. Online dersler için mikrofon olması tercihimdir, elimdeki mikrofon bozuldu. Bazen CS:GO, Valorant oynuyorum bunlar için uygun bir kulaklık önerirseniz sevinirim. Bu fiyata üst düzey bir şey beklemiyorum beni idare etsin yeter.

HyperX CLOUD STINGER CORE PC GAMING KULAKLIK Fiyatı ve Özellikleri 50 lira daha çıkabilirsen veya taksitli alabilirim dersen Rampage vs markalardan kat kat iyi bir kulaklığa sahip olursun. 3 ay değil belki 3 yıl sorunsuz kullanırsın.
Teşekkür ederim ben de bu kulaklığı incelemiştim fakat birkaç yerde kötü yorumları görünce biraz çekindim açıkçası.
Rampage gibi markaları da aslında ben de pek istemiyorum ama bu fiyat aralığında başka marka yok gibi.

HP H360G 7.1 Surround Usb Gaming Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri Şöyle bir şey de olabilir. İyi bir araştırma lazım. Her şey ateş pahası uyguna güzel bir kulaklık bulmak zor.
Haklısınız.Hp markasının kulaklıklarını ilk kez duydum fakat marka olarak bakarsak muhtemelen kaliteli kulaklıkları vardır,değerlendirceğim bu ürünü de.
HP H360G 7.1 Surround Usb Gaming Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri Şöyle bir şey de olabilir. İyi bir araştırma lazım. Her şey ateş pahası uyguna güzel bir kulaklık bulmak zor.
Rush MAGIC RHX52 7.1 RGB Oyuncu Kulaklığı Gaming Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri Böyle bir kulaklık buldum fakat marka kalitesi nasıl açıkçası bilmiyorum.Şu aralar RUSH markası sıkça karşıma çıkıyor.

Geri
Yukarı