250 TL Mekanik Klavye Önerisi

Kimse neden ise bilmem, Everest Commander demiyor. Markaya olan ön yargı olayı mı besliyor bunu? Markaya ait toplamda 6 ürün kullandım. Birisi bile tık demeden çalıştı. Şu an bunu yazarken 4'ü çalışıyor. Fiyatı bütçeyi biraz aşıyor derseniz HYDRA R6 modeli de var. Yalvarıyorum artık şu markaya olan ön yargı kalksın. Tamam biliyorum çok kalitesiz ürünleri de var ama bu çok kaliteli ürünlerinin üstünü örtmesin.

Kaliteli ürünleri var dediniz markanın ürünlerin ömrü kısa. Bu markadan ürün satın alan kişiler belli bir kullanım sonrası soru yaşadıklarını belirtiyor. Bu sebeple bu markaya karşı insanlar negatif yaklaşıyor.

Kaliteli ürünleri var dediniz markanın ürünlerin ömrü kısa. Bu markadan ürün satın alan kişiler belli bir kullanım sonrası soru yaşadıklarını belirtiyor. Bu sebeple bu markaya karşı insanlar negatif yaklaşıyor.
Açıkçası 1 seneden fazla oldu BladeR10 Mekanik klavye ve SN-RW1 kullanıyorum. Gayette memnunum hiçbir sorun yaşatmadılar. Bu şekilde olduğunu görünce yeni bir faresi olan Centaur'uda denedim. Hiçbir problem çıkarmadı hiçbirisi. Bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur.

İnce hedapta james donkey gibi mekanik klavyeler arada geliyor ama stokları hızlı tükeniyor takip edin. Şu çinliler dandik yapıyor takıntısınıda lütfen bir kenara atın yıl olmuş 2018 adamlar amerikan firmalarından kaliteli üretecek neredeyse

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı