250 TL Mekanik Klavye Önerisi

Yalçın YAŞAR

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. 250 TL bütçem var. Mekanik klavye almak istiyorum. James Donkey 610 Red Switch düşünüyordum fakat incehesap'ta vb. sitelerde kalmamış, önerilerinizi bekliyorum. İlk mekanik klavyem olacak. Şimdiden teşekkürler.

Motospeed CK104 kullanıyorum 1 seneye yakın, Aliexpress'ten almıştım Redswitch, gayet iyi memnunum. Haricinde marka istersen James Donkey’e bakabilirsin. 200 lira civarında almıştım şimdi kurdan dolayı artmış olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master Masterkeys Lite L'ye göz atabilirsiniz. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, memnunum.

Öneri için teşekkürler daha önce bakmamıştım bu klavyeye fakat Hepsiburada da fiyatı 370 470 vs. iken N11 de 260 TL bu fiyat farkının sebebi nedir acaba?
Cooler Master Masterkeys Lite L'ye göz atabilirsiniz. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, memnunum.
Öneri için teşekkürler bu klavyeye bakmıştım hoşuma da gitmişti aslında tekrar teşekkürler.

Öneri için teşekkürler daha önce bakmamıştım bu klavyeye fakat Hepsiburada da fiyatı 370 470 vs. iken N11 de 260 TL bu fiyat farkının sebebi nedir acaba?
Bazen indirimler olduğu için siteler arası fiyat farkı olabiliyor. Benim attığım klavyenin indirimi sona ermiş maalesef.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı