250 TL mikrofonlu kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Spoop
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B
Berbat bir kulaklık. Sadece ''JBL'' adına para veriyorsunuz. Hem mikrofonu bile yok.
Kulaküstü istiyor JBL alsak kulaküstü mikrofonu tatmin eder mi?
Mikrofonlu diyor ama oyun için kullanmayacak nasıl olsa iş görmez mi mikrofonu?
Mikrofonu yok hocam, hem C100SI kulaklık da çok kötü.

Siz ne diyorsunuz son olarak o zaman?
ER3 veya 344. Kombo jak isterse 344, ayrı isterse ER3.

Bu arada G528C'yi RGB var diye almıyorsunuz ancak çok şey kaybediyorsunuz.

Kulaküstü kulaklıkları pek sevmem de, ayrıca pek bilgim de yoktur :D. Bu arada (konudan bağımsız olarak) benim attığım kulaklıkta mikrofon vardı sanırım, böyle bir fotoğraf var.

Ekran Görüntüsü (72).png

ER3 veya 344. kombo jak isterse 344, ayrı isterse er3.

Bu arada G528C'yi RGB var diye almıyorsunuz ancak çok şey kaybediyorsunuz.

Teşekkürler hocam RGB olan modeli de soracağım kendisine hangisini uygun görürse beğenirse onu alsın.
Kulaküstü kulaklıkları pek sevmem de, ayrıca pek bilgim de yoktur :D. Bu arada (konudan bağımsız olarak) benim attığım kulaklıkta mikrofon vardı sanırım, böyle bir fotoğraf var.

Eki Görüntüle 818572

Hocam var sanırım fakat kulak içi kulaklık istemiyoruz yine de teşekkürler.

Arkadaşlar bir kız arkadaşım mikrofonlu kulaküstü kulaklık alacak. Sadece Online derslere katılıyor, oyun oynamıyor. Yani oyuncu kulaklığı istemiyor ışıklı vs. olmasın. Mikrofonu ve ses kalitesi iyi olan kulaklık önerir misiniz?

Bütçe Max 250 TL.
Gamepower Mei RGB alabilir bizzat kendim kullanıyorum 3 aydır bir sorun çıkarmadı RGB istemiyorsa kontrolcüsünden kapatabilir mikrofon ve ses kalitesi fiyatına göre güzel.
Gamepower Mei RGB alabilir bizzat kendim kullanıyorum 3 aydır bir sorun çıkarmadı RGB istemiyorsa kontrolcüsünden kapatabilir mikrofon ve ses kalitesi fiyatına göre güzel.
Edit: Kapatılmıyormuş ilk defa denedim ben de. Umarım yanlış yönlendirmemişimdir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı