250 TL modem tavsiyesi

RamooY

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Siyah Corsair 5000D AirFlowun içinde
TurkNet'in 35 Mbps olan paketine başvuru yaptım. Ancak modem hizmeti veremiyorlarmış. Bütçem çok yok ama 250 TL bandında iş görsün yeter diyebileceğimiz bir modem olursa iyi olur.
İkinci elde olabilir çok sorun değil. Nevşehir de yaşıyorum, ben baktım ama fazla seçenek yoktu. Ne önerebilirsiniz?
Bu ve ZyXEL var bir tane ama nasıldır, bilmiyorum.

TurkNet'in 35 Mbps olan paketine başvuru yaptım. Ancak modem hizmeti veremiyorlarmış. Bütçem çok yok ama 250 TL bandında iş görsün yeter diyebileceğimiz bir modem olursa iyi olur.
İkinci elde olabilir çok sorun değil. Nevşehir de yaşıyorum, ben baktım ama fazla seçenek yoktu. Ne önerebilirsiniz?

Hocam bende bugün bedava modem isteyecektim de o mu hizmet veremiyormuş ve nedeni nedir? (bu arada ZyXEL almanızı öneririm).

ZyXEL alın.

Hocam bende bugün bedava modem isteyecektim de o mu hizmet veremiyormuş ve nedeni nedir? (bu arada ZyXEL almanızı öneririm).

Müşteri hizmetleri aradığımda ve açılan konulara baktığımda modem hizmetleri yokmuş. Yeni modem almamız veya evdeki kullanmak gerekliymiş. Sanırsam paketten pakete göre değişiyor bu konuda çok emin değilim.

Kuzenlerim de Türknet internet alıp Zyxel modem almıştı ama teyzem internete hiç bir şekilde bağlanamıyordu. Siz de ne olur bilemem.
Ben bunu kullanıyorum gayet iyi çekiyor internetin yanında bedava verilmişti.

Teşekkürler, bu arada ZyXEL dedimde birkaç tane daha model varmış o fiyata. Bu önerimdir ZYXEL VMG1312-T20B 300 Mbps VDSL2 - ADSL2 4 Port Modem Router | ITOPYA.

Benim de düşündüğüm modem buydu, yeterli gelir diye düşünüyorum.
Letgo'da 2.el kullanılmamış Türk Telekom'un modemi var ama nasıl olur fikrim yok. Pazarlık olursa onu da düşünebilirim.

www.akakce.com

Zyxel VMG1312-T20B 4 Port 300 Mbps VDSL2 Modem Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları

Bu fiyata alınabilir.

Bu fiyata alınabilir.

Dediğim 2.el modem bu. ZyXEL olabilir o zaman.

Kuzenlerim de TurkNet internet alıp ZyXEL modem almıştı ama teyzem internete hiçbir şekilde bağlanamıyordu. Siz de ne olur bilemem.
Ben bunu kullanıyorum gayet iyi çekiyor internetin yanında bedava verilmişti.

Bütçe zorlayabilirsem olabilir hocam.

Geri
Yukarı