250 TL Modem Tavsiyesi

TP-Link TD9980 tek seçiminiz olsun. Piyasada ki en iyi yayın yapan Fiber destekli modemlerden biridir kendisi. Bende onun 2 alt modeli olan ADSL2+ destekli 8970 modelini kullanıyorum. Ben modemi aldığımda bu ürün daha Türkiye'de yoktu.

TP-Link TD9980 tek seçiminiz olsun. Piyasada ki en iyi yayın yapan Fiber destekli modemlerden biridir kendisi. Bende onun 2 alt modeli olan ADSL2+ destekli 8970 modelini kullanıyorum. Ben modemi aldığımda bu ürün daha Türkiye'de yoktu.
Cevabınız için teşekkür ederim.

Çekim gücü gerçekten takdire şayan ancak arayüzün ingilizce olması düşündürücü. Kafa özellikleri bakımından Asus'lara gidiyor. Sizce N14U modeli nasıldır ?

Sanırım başka ilgilenen olmayacak. Recep Bey de yazsaydı iyiydi...

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim ve son kararım araştırmalarım sonucu TP-LINK TD-W9980 almaya karar verdim.

İyi sosyaller dilerim...

Arayüz İngilizce ama kullanımı kolay, emin ol. Şimdiden hayırlı olsun.
Torrent farkı var sadece ve diğer özellikler fazlasıyla mevcut. İngilizce olsun artık sorun değil hallederim yayını iyi olsun da. :)

Tekrar teşekkür ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı