250 TL Mouse Önerisi

C-Note

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu an Logitech G300S kullanmaktayım. Farenin orta tekerini temizlerken yanlışlıkla Switch'ini kırdım orta teker şu an boşta dönüyor. Kullandığım fareden çok memnunum yaklaşık 4 senedir kullanıyorum. Yeni bir mouse almaya karar verdim fakat elim küçük olduğu için tekrardan G300S almak istiyorum ama bu mouse 2021'de tekrardan alınır mı veya elime uygun hangi mouse alabilirim?

Bence Razer Viper mini al bütçeni biraz daha aşıp.
Bütçeyi bu kadar açacaksan Rival 3 al boşuna Razer'ın fakir kullanıcının Razer kullanıyorum diyip ego tatmin etmesi için ürettiği boş ürünleri alma.

Bütçeyi bu kadar açacaksan Rival 3 al boşuna Razer'ın fakir kullanıcının Razer kullanıyorum deyip ego tatmin etmesi için ürettiği boş ürünleri alma.

Yalnız Razer Viper Mini Rival 3'ten daha iyi bir mouse. Eğer arkadaş FPS oyunları oynuyorsa zaten Rival 3 almamalı. Yani yer yer Rival 3 iyi, yer yer Viper mini daha iyi

250 lira daha verip Zowie mouse al çok iyi bende Zowie FK2 var 2020 yaz ayında 400TL'ye almıştım.
Ama illa başka bir şey alacağım diyorsan Logitech yeni modelleri, SteelSeries'in yeni modelleri, Razer Viper olabilir belki bilmiyorum ama iyi diyorlar...Gloriorus mouse da var o da 500-600 TL...

189 TL’ye bunu alabilirsin. Bir arkadaşım kullanıyor ve gayet memnun. Zaten logitechten memnunmuşsun, şaşma derim.
Bu arada ben de G300s kullanıyorum ama hata yaptım, elime aşırı küçük kalıyor, alışmam bayağı uzun sürdü.

Yalnız Razer Viper Mini Rival 3'ten daha iyi bir mouse. Eğer arkadaş FPS oyunları oynuyorsa zaten Rival 3 almamalı. Yani yer yer Rival 3 iyi, yer yer Viper mini daha iyi
Şimdi sensörleri arasındaki fark yok denecek kadar az hatta söz konusu bile olamaz. Burada benim Rival 3 dememin sebebi 250 lira gibi bir bütçesi olan arkadaşımız bence aradaki 10 milyonluk tıklanma ömrünü önemseyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı