250 TL notebook soğutucu önerisi

Pathine

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bütçem 250-200 arasında. Şu ana kadar en iyisinden 1500 RPM soğutucu bulabildim. Önerirseniz sevinirim. ^^

Vakumlu soğutucu var ancak fan devrini bozuyor ama iyi soğutuyor genellikle. Fiyatı bütçenizin çok aşağısında ama yinede söyleyeyim dedim.

Laptop'u masadan yükseltecek ve fanların hava akışını engellemeyecek şekilde herhangi bir şey koyabilirsiniz altına paranızı boşa harcamayın.
Yetmiyor...
gaming laptop kullanicisiyim. Omen`ler genel olarak kendilerini soğutamıyor.
Laptop altına koyulan soğutucular fazla iş yapmıyor. Termal macun yenileyin daha fazla sonuç verir.
Vakumlu olanlar var, onlarda sıkıntılı.
pc içini açamıyorum(garanti).
İncehesap 13-16 Haziran indirimleri var orada bir soğutucu vardı bir bakınız isterseniz.
Addison Rampage AD-RC4 Siyah 2x125mm+2x70mm Işıklı Fan 15"-17" Notebook Soğutucu Stand - incehesap.com bir tek bunu bulabildim. 1500 rpm altının bilgisayarı pek soğutmadığını duydum da...

Yetmiyor...

Gaming laptop kullanicisiyim. Omen'ler genel olarak kendilerini soğutamıyor.

PC içini açamıyorum(garanti).

Addison Rampage AD-RC4 Siyah 2x125mm+2x70mm Işıklı Fan 15"-17" Notebook Soğutucu Stand - incehesap.com bir tek bunu bulabildim. 1500 RPM altının bilgisayarı pek soğutmadığını duydum da...

Açıkçası 1500 RPM olsa da cok büyük değişiklik olacağını düşünüyorum ama indirimleri takip edin cuma günü Gaming gecesi var bakın elbet düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı