250 TL oyun kolu seçimi

Teknoloji Kitle

Decapat
Daha fazla  
PC için oyun kolu alacağım. Bu iki kol arasında kaldım. Genelde Forza Horizon 4, GTA V, Rocket League ve Minecraft oynayacağım. Sizce Xbox 360 kolu mu yoksa Dobe marka replika Xbox One kolu mu almalıyım? (Xbox 360 kolunda R2 ve L2 tuşları ince olmasından dolayı sıkıntı çeker miyim?) Ya da farklı bir kol öneriniz var mı? Bütçem maksimum 250₺.

Ürünlerin linkleri:

Xbox One kolu:
STARX Xbox One-one S-one X-pc Uyumlu Kablolu Joystıck Controller Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Xbox 360 kolu:
https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-360-kablolu-oyun-kolu-pc-uyumlu-p-HBCV000000AMC7?magaza=Fly Technology&wt_gl=cpc.6833.shop.nelk.video-games-ssc&isFashion=true&gclid=Cj0KCQjwlMaGBhD3ARIsAPvWd6iYRnx6KxBskJvx29A9Uiq_PCnFPeptYIrwdKtC7-ZwBnTKlTdk4HoaAkcKEALw_wcB

Xbox One gamepad diye attığınız ürün hem sahte hem de satıcı güvensiz duruyor. Xbox 360 gamepad kötü bir gamepad, çok sorun çıkardığı oluyor.O bütçeye almak saçma olur. Şu an o fiyata en mantıklı olanı bu ürünü almanız. Ya da bulabilirseniz 2.el Xbox One Gamepad'lere bakın ama bütçenizi bayağı arttırmanız lazım. Bütçenizi arttıramıyorsanız Xbox 360 alınabilir ama arttırmanızı şiddetle tavsiye ederim:

Xbox One gamepad diye attığınız ürün hem sahte hem de satıcı güvensiz duruyor. Xbox 360 gamepad kötü bir gamepad, çok sorun çıkardığı oluyor. O bütçeye almak saçma olur. Şu an o fiyata en mantıklı olanı bu ürünü almanız. Ya da bulabilirseniz 2.el Xbox One Gamepad'lere bakın ama bütçenizi bayağı arttırmanız lazım. Bütçenizi arttıramıyorsanız Xbox 360 alınabilir ama arttırmanızı şiddetle tavsiye ederim:

Lütfen Logitech gamepad önermeyin. Ergonomi desen 0 görüntüsü kötü ve üstüne pahalı. Kullanışlı mı bilmem ama almayı düşnmem. (o replika Xbox One kolunu hem Türk hem yabancı kaynaklarda araştırdım ve hemen hemen orijinal ile aynı olduğu tanısına vardım. Xbox 360 gamepad desen keza oda o şekilde yılların eskitemediği, zamanın efsane gamepadi. Bu yüzden kararsız kaldım ve bu konuyu açtım.)

Yeni konular

Geri
Yukarı