250 TL Oyun Önerisi

Selam.
250 liraya oyun alışverişi yapmayı düşünüyorum.
Tek bir oyun olmasındansa kendime bir oyun sepeti hazırlamayı düşünüyorum ve önerilerinizi almaktan mutluluk duyarım.

İndirimde RDR2 alin 150'ye 100 lira daha var onunla da ori and will of the wips+Detroit oneririm 10 lira kaldi(hepsinin indirimli fiyatina gore yazdim)

Rainbow Six Siege alabilirsiniz, The Orange Box paketi ara sıra 6.40TL'ye düşüyor. HL2+ Episode 1+2 ve Portal 1 var içinde.

Hikayeli oynulara pek sıcak değilim ama RDR2 çok ilgimi çekiyor. Almalı mıyım bilmiyorum cidden. Detroit Become Human ve RDR2 aklımda ancak dediğim gibi o tarz oyunlar da pek ilgimi çekmiyor. Ne yapsam bilmiyorum.
RDR 2 bir başyapıttır. Kesinlikle hoşunuza gideceğini düşünüyorum. Detroit'in de hikayesi çok kaliteli ve düşündürücüdür. Bence ikisine de şans vermeniz gerek.

Call of Juarez: Gunslinger(fakirin RDR si) gayet güzel oyunda farklı modlar var düello, arcade bir şekilde sadece adam vurup geçtiğin bir de story mode ama story tüm modları kapsıyor bu sayede story oynadıktan sonra storyde geçen yerleri yeniden oynayıp zamanla yarışabiliyorsun oldukça kaliteli storyde yaklaşık 5 saat sürüyor ama şu an fiyatı fazla indirimde alırsınız ben Free almıştım ve 2 son olmasıda zamnına göre gayet iyi yapıyor oyunu.

Epic'te indirim kuponu falan kullanarak God of War.

Yeni konular

Geri
Yukarı