250 TL oyun önerisi

Genesyss

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
RAM
2*8 16 gb ddr4 ram
SSD veya HDD modeli
team cx2 512 gb ssd
Ekran kartı
msi gtx 1660 super
Anakart
msia320m a pro
İşlemci
r3 3100
Merhaba arkadaşlar. Bu indirimde 2. ve 3. oyununu PS3 de bitirdiğim Uncharted'in 4. oyununu Epic Games üzerinden aldım ve şu an 250 TL kaldı bu bütçeye hangi oyunları önerirsiniz ben Horizon Zero Dawn'ı çok duydum ama nasıl bir oyun olduğunu bilmiyorum AC Valhalla tarzı bir saat loot yapma tarzı oyunları sevmiyorum Far Cry serisini gördüm ama 6. oyunu pek beğenen olmamış sizin bu bütçede önerileriniz neler.

Hocam oynama fırsatı bulamadım hiç horizon ı ama far cry tarzı seviyorsanız:
Metro serisi
Bioshock oyunları
Dishonored serisi

Bu oyunlara bakabilirsiniz.(dishonored oynamadiysaniz kesinlikle tavsiye ederim)

Merhaba arkadaşlar. Bu indirimde 2. ve 3. oyununu PS3 de bitirdiğim Uncharted'in 4. oyununu Epic Games üzerinden aldım ve şu an 250 TL kaldı bu bütçeye hangi oyunları önerirsiniz ben Horizon Zero Dawn'ı çok duydum ama nasıl bir oyun olduğunu bilmiyorum AC Valhalla tarzı bir saat loot yapma tarzı oyunları sevmiyorum Far Cry serisini gördüm ama 6. oyunu pek beğenen olmamış sizin bu bütçede önerileriniz neler.
Mafia Trilogy.

Var hocam zaten bende.

Hocam oynama fırsatı bulamadım hiç Horizon'ı ama Far Cry tarzı seviyorsanız:
Metro serisi.
BioShock oyunları
Dishonored serisi.

Bu oyunlara bakabilirsiniz.(Dishonored oynamadiysaniz kesinlikle tavsiye ederim)

Hocam 3 serininde tüm oyunları mevcut bende.

Forza Horizon mu Horizon forbiden West veya Horizon Zero Dawn mı?

Zero dawn.

Horizon Zero Dawn, Epic'te o civarlarda şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı