250 Tl oyuncu klavye ve mouse önerisi

Eray Duyar.

Hectopat
Daha fazla  
Klavyede ''G'' Tuşları olan. Arka aydınlatması kişileştirebilir (tuşa basdıgında yanan ledler veya renk geçişli vb) Mouse de hızlı ve büyük olan mouse onerebilir misiniz arkadaşlar? (Her biri için 250 TL ) şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elim biraz büyük Asus Strix Claw Dark Edition Kablolu Optik FPS Oyuncu Mouse sıkıntı çıkarırmi

Birde logitech gamıng şansa oyna paketi nasıl 200 TL ye düşmüş? Mouse başlangıç olanından çıkarsa değiştiripara klavyeyi kullanrim ?

Benim arkadaşım da aldı bundan ona da 502 çıktı. Ben pek hile hurda olduğuna inanmıyorum. Tabi pazarlama stratejisi olarak dediğiniz gibi olabilir ama şansınıza güveniyorsanız deneyin derim.

Asus strix claw ve logitech g710+ kullanıyorum aşırı memnunum, oyunlarda gerçekten fark yaratıyorlar, özellikle strix claw fps oyunlarında muhteşem. Mouse pad olarakta asus strix glide speed kullanıyorum ikisi bir bütünün parçaları diyebilirim. Sorun olursa cevaplarım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı