250 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Daha fazla  
Amazon'dan sizlerin tavsiyesi sonucu G430 aldım fakat daha iyileri var diye duydum aynı fiyata. 250 TL'ye ikinci elini satın alacak birini buldum.
250 TL'ye herhangi bir siteden CS:GO vb. oyunlar için güzel bir kulaklık arıyorum, önerileriniz nelerdir? Her şey dahil olsun, gümrük olsa bile dahil 250 TL :)
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
HyperX Cloud Core ya da MasterPulse ürünlerini öneririm.
Üç gün önce HyperX Cloud Core satın aldım. Gerçekten çok memnun kaldım. En önemli artısı oyun içi (CS) performansının çok yeterli olmasından ziyade müzik ve filmlerde tatmin edici bir doygunluğu var. Kullanım alanı çeşitliliği olması, fiyat performans olarak başarılı olması ve bir çok insanın önermesi bir takım soru işaretlerini kafadan atmaya yetecektir.
Dipnot: Emircan Gençler'in diğer önerisi olan MasterPulse ürünlerini denemedim.

Hyperx Cloud stringer Veya Rampage sn-rw1 Alabilirsin Hyperx kullanmadım ama Rampage Kullanıyorum ve çok memnunum 7.1 sanal olmasında rağmen çok başarılı Ve aşırı rahat bir kulaklık Garantisi hakkında bir bilgim yok daha hiç bir sorunla karşılaşmadığım için gerek duymadım Hyperx de mağazalarda filan gördüm çok kaliteli duruyor Steelseries Siberia Çok rahat ama fiyatı özelliklerine nazaran pahalı ve mikrofonu çok tiz veriyor sesi

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı