250 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

İndirimler ile HS35'de alınabilir.
Bu arada kullanıcı adın güzelmiş sevdim.

Dün itopyada 300TL'idi. Bu bütçede 7.1 olmaz, olamaz zaten.
Farklı tavsiyelerim maalesef yok. 250 TL bütçede fazla kaliteli bir kulaklık bulunmuyor zaten.

Ben uzun zamandır kullanıyorum ve hiçbir sıkıntısını görmedim ses kasma filan 7.1 sayesinde çok iyi bir hale bürünüyor ayrıca kendi driverından ses seviyesini filan ayarlayabiliyorsun hatta sana şu kadarını söyleyebilirim hoparlör kullanmıyorum ses seviyesini 3D olarak ayarlıyorum kulağımda olmamasına rağmen çok net sesler alabiliyorum yine de karar senin öneriyorum...

Ben hepsiburada dan aldım ama oradan şu anda stokta yok.

Ben o kulaklığı beğenmiştim de pedleri biraz iç kısma doğru büyük ve kalın gelmişti. O sıkıntı yaratır mı peki?
Sıcak tutuyor diyebilirim sadece arada bir çıkartman gerekiyor öyle aralıksız takarsan çok sıcaktan bunalıyorsun onun dışında mikrofon kalitesi idare eder deyim sana mikrofonu kablosunun üstünde ki panelden kapatabiliyorsun ve ses açma kısma tuşları da var vesaire... Genel olarak fiyatına göre uygun bir kulaklık...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan izleyebilirsin.

Teşekkür ederim...
Bir sorum daha var ama bu kulaklıkla ilgili değil. Ben arkadaşlarımla beraber bir youtube kanalı açmak istiyorum. Videolar daha çok bilgisayar oyunlarına yönelik olacak. İsim ve oyun tavsiyeniz var mıdır?

Not: İsmi 'Armada' kelimesinden türetmek istiyorum.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Geri
Yukarı