250 TL Sessiz klavye önerisi

Mekaniklerin hepsi sesli değil. Siyah, Red switchler size yanıt verecektir. Rahat olarak da kullanırsınız, mekanik istemem diyorsanız K55 gibi membran klavyelere bakmayın çünkü onlar MechaMembrane. MechaMembran mekanizmaları da ses için tasarlanırlar ve Blue switch sentezidirler. Saf membran klavyelere yönelin. Önerin var mı diye soracak olursan evet var: HyperX Alloy Core RGB.

Böyle bir model daha buldum.
Asıl membran bu :)

Bu da G213 belki daha ucuza bulunabilir.

Mekaniklerin hepsi sesli değil. Siyah, Red switchler size yanıt verecektir. Rahat olarak da kullanırsınız, mekanik istemem diyorsanız K55 gibi membran klavyelere bakmayın çünkü onlar MechaMembrane. MechaMembran mekanizmaları da ses için tasarlanırlar ve Blue switch sentezidirler. Saf membran klavyelere yönelin. Önerin var mı diye soracak olursan evet var: HyperX Alloy Core RGB.
K68 kullanma fırsatım oldu. Sesi oldukça fazla geldi bana. Sessiz klavye hem zorunlu hem de tercihim. Klavyelere şahsen 500-600 hatta 1000 TL vermek koyuyor bana. Attığınız klavyeye bakacağım teşekkürler.

Sessiz mi peki? Masterkeys Lite L modeliyle bunu hep kıyaslıyorlar. O model nasıl?
1.5 sene Masterkeys Lite L kullandım. K55'i de deneme şansım oldu ve ses bakımından kıyaslanacaksa K55 düz Membran olduğundan daha sessiz bir modeldir. Masterkeys yarı mekanik olduğundan Corsair'e göre daha yüksek ses çıkaracaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı