250 TL SSD önerisi

Shenzhenn

Centipat
Makaleler
1

PossibleTurco

Decapat
Makaleler
25
Yer
Barracuda 120, H2002D, TL80 ile mutluluk %100.
Patriot'u niye herkes bu kadar öneriyor? Ne özelliği var sanki diğerlerinden?
Düşük bütçede pek alternatifi olmadığından öneriliyor. Lakin Seagate Barracuda 120 varken Patriot almak büyük ama büyük bir saçmalık olur.
Biraz daha para verebilirsen Patriot Burst yerine bu SSD'yi alman daha doğru olacaktır.
Hocam siz bir tanıdığınıza aldırmıştınız. Nasıl memnun mu SSD'den?

The Executioner

Kilopat
Makaleler
6

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Forumdan Ayrıldı...
Hocam siz bir tanıdığınıza aldırmıştınız. Nasıl memnun mu SSD'den?
Abime almıştık, şu an sisteminin tüm parçaları alındı. Yakın bir zamanda toplanacak, ondan sonra sorabilirsin :)

PossibleTurco

Decapat
Makaleler
25
Yer
Barracuda 120, H2002D, TL80 ile mutluluk %100.
Abime almıştık, şu an sisteminin tüm parçaları alındı. Yakın bir zamanda toplanacak, ondan sonra sorabilirsin :)
SSD'nin garanti tarihi 15 Haziran 2025 olarak çıkıyor hocam Seagate'in sitesinde. Onu ürünü satın aldığınız tarihin Amazon'dan ekran görüntüsünü çekerek Seagate'e atarsanız aldığınız tarihten başlatıyor garantiyi. Tabii tüm bunları İngilizce yazarak anlatmanız lazım. Ayrıca SSD'nin seri numarası ile Seagate'in sitesine kayıt ettirmeyi unutmayın önce. :) Bir de dikkatli olun benim garanti bitiş tarihini önce 11 Ocak 2021 yaptılar. Neyse ki fark ettim ve bir tane daha mail attım. Ondan sonra olması gerektiği gibi 11 Ocak 2026 oldu. Dalgın anlarına denk geldim adamların.

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Forumdan Ayrıldı...
SSD'nin garanti tarihi 15 Haziran 2025 olarak çıkıyor hocam Seagate'in sitesinde. Onu ürünü satın aldığınız tarihin Amazon'dan ekran görüntüsünü çekerek Seagate'e atarsanız aldığınız tarihten başlatıyor garantiyi. Tabii tüm bunları İngilizce yazarak anlatmanız lazım. Ayrıca SSD'nin seri numarası ile Seagate'in sitesine kayıt ettirmeyi unutmayın önce. :) Bir de dikkatli olun benim garanti bitiş tarihini önce 11 Ocak 2021 yaptılar. Neyse ki fark ettim ve bir tane daha mail attım. Ondan sonra olması gerektiği gibi 11 Ocak 2026 oldu. Dalgın anlarına denk geldim adamların.
Teşekkür ederim :) kaydettim mesajını.

Yeni konular

Yukarı