250 TL Termal macun önerisi

• Konuyu başlatan grant
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 549
Kargoyla beraber 269 TL oluyor ama 19 TL çıkar heralde. Masaüstü için mi istiyorsunuz?

Alpa A704 endüstriyel termal macunu öneririm 250 dereceye kadar tam işini görüyor 250'den sonra da işe yarıyor ama hafif hafif bozuluyor yalıtkan olması da bir yere bulaştığında istenmeyen kısa devrelerin önüne geçiyor.

Kargoyla beraber 269 TL oluyor ama 19 TL çıkar heralde. Masaüstü için mi istiyorsunuz?
1gr yeter mi laptop için birde masaüstümüde yapmak istiyorum.

1
2
3
4
5

bulabildiğim TGK ve MX6 arasında ki testler neden TGK daha çok övülüyor anlamadım. TGK uzun ömürlü dersen o da değil. Bende bu ikisi arasında kaldım ancak bulabildiğim bütün testlerde @3. 1derece ile TGK önde diğer hepsinde MX6 daha iyi çıkıyor. Uygulama kolaylığı olarak da MX6 daha kolay neden TGK öneriliyor başka spesifik bir özelliği var mı?
@CEO of SM Technology

1
2
3
4
5

bulabildiğim TGK ve MX6 arasında ki testler neden TGK daha çok övülüyor anlamadım. TGK uzun ömürlü dersen o da değil. Bende bu ikisi arasında kaldım ancak bulabildiğim bütün testlerde @3. 1derece ile TGK önde diğer hepsinde MX6 daha iyi çıkıyor. Uygulama kolaylığı olarak da MX6 daha kolay neden TGK öneriliyor başka spesifik bir özelliği var mı?
@CEO of SM Technology
Bazı testlerdeki macun; Kryonaut Extreme. Ayrıca Kryonaut, daha iyi ve Thermal Grizzly markasından dolayı da övülüyor. Üstüne olmayan bir markadır sektörde.

Geri
Yukarı