250 TL YouTube için kulaklık önerisi

Bütçe
250
Hocam mikrofon performansı biraz boğuk gibi duruyor, mikrofon biraz daha önemli benim için ama kulaklık ses dB olayı iyi.

Kısa bir ses kaydı almıştım belki işinize yarar. İndir Yeni WinRAR arşivi rar
Bu arada kulaklık şu an garantiye gitti. Benim şansıma kumaş pedlerden 1 sağ 1 sol yerine 2 sol gelmiş. O yüzden kulaklık şu an elimde değil bu kaydı önceden almıştım.

Hocam deri pedler rahat ağrı yapmıyor ama birkaç saat içinde terleme değil de hafif nemlenme oluyor. Ama kulaklığı çıkarıp takınca geçiyor. Ses konusunda kişisel görüş olduğu için net bir şey belirtemeyeceğim. İçinden ekstra kumaş pedler sayesinde uzun kullanımda terleteceğini düşünmüyorum. Bu arada jak kablosu bulunmuyor sadece USB kablosu var.

Hocam demin Tronsmart Sono'yu inceledim. Bence Sharkoon rush daha iyi.

Benim de aklıma Sharkoon yattı, Tronsmart Solo'da ses sorunları çok gibi duruyor, aslında siz ilk önerdiğinizde Sharkoon incelemelerine baktığımda mikrofon kalitesi aşırı iyi geldi lakin satın alımlarının düşük olması ve çok fazla ( Rampage vs. gibi ) inceleme videosunun bulunmamasından tereddüt etmiştim, şimdi sipariş edeceğim son durumu yazarım.

Benim de aklıma Sharkoon yattı, Tronsmart Solo'da ses sorunları çok gibi duruyor, aslında siz ilk önerdiğinizde Sharkoon incelemelerine baktığımda mikrofon kalitesi aşırı iyi geldi lakin satın alımlarının düşük olması ve çok fazla ( Rampage vs. gibi ) inceleme videosunun bulunmamasından tereddüt etmiştim, şimdi sipariş edeceğim son durumu yazarım.
Bildiğim kadarıyla 2 veya 3 ay oldu bu model çıkalı. Sharkoon markası Tr'de daha yeni yayılmaya başladı. Ben de forumlarda bulunmadan önce bilmiyordum mesela. Markayı bilen kişiler de daha çok mouse konusunda biliyor.

Dostum Sharkoon rush ER-30 kullanıyorum mikrofon olarak gerçekten iyi. İncelemesinde mikrofonu test etmiş videodaki arkadaş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son durum: Cidden bass performansı falan mükemmel, mikrofonda ise hafif dipses verebiliyor ama bende ses kartı oldugu için sıkıntı yaratmadı, bayağı iyi, moderatör kapatabilirsin konuyu.

Geri
Yukarı