250 TL'ye Gaming Mouse ve MousePad Önerisi

groussenqedi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi bütçem 250 TL. FPS Oyuncusuyum. CS:GO Oyuncusu diyelim daha doğrusu. Tutuş şeklim palm grip. Elim büyük sayılır. Mousede benim için en önemli olan şey rahatlık ve tuşların sertliği/yumuşaklığı. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Mediamarkt'da şu an rival 300 ve qck mini mousepad 180 TL eğer ki sen baya büyük bir mousepad istiyorsan bimekste şu an indirimde olması lazım fnatic baskılı qck+ geceleri indirime giriyor sanırım 65 TL idi indirime girince galiba veya orda birkaç çeşit daha qck mousepadler var araştırmanı tavsiye ederim fps oyuncuları için güzel mousepaddir ve 2 kaliteli mousepadin olur ve rival 300 hakkında cidden güzel yorumlar var ama elin büyük ise al tabi ki fare baya büyük

Rival 300 ve deathadder chroma öneririm. Elin büyükse g402 belki biraz ufak kalabilir. Palm grip tutuşuyla oynadığını hesaba katarsak en uygun öneri olarak bunları seçtim. :)

Rival 300 ve deathadder chroma öneririm. Elin büyükse g402 belki biraz ufak kalabilir. Palm grip tutuşuyla oynadığını hesaba katarsak en uygun öneri olarak bunları seçtim. :)
Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar yorumlarınızı beğendim. Pazar günü Vatan Bilgisayar'a gittiğimde g502, g402, g300s, g700s, g900 mouselerini denedim. Ancak pek beğenmedim almak istediğim mouse g402 idi pek hoşuma gitmedi. Şuan Razer DeathAdder veya Rival 300 almayı planlıyorum.

James donkey 007 diyorsan o moba için daha uygun olur.Fps oyuncusu isen karışık olmayan daha sade fareler kullanmanı tavsiye ederim.Benim de bugün rival 300 elime ulaştı daha deneyemedim bir kaç sorun sebebiyle.Eger kullanabilirsem sana nasıl olduğunu anlatmaya çalışırım.

Sent from my SM-G925F using Technopat Sosyal mobile app

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı