250 TL'ye Gigabyte Force K83 alınmalı mı?

Belli bir bütçem yok aslında ama klavye için çok para vermekte istemiyorum. Cherry olsun red switch olsun istiyorum sadece. Corsair k68 ve bunun arasında kaldım diyebilirim. Biri 430 biri 250.

Belli bir bütçem yok aslında ama klavye için çok para vermekte istemiyorum. Cherry olsun red switch olsun istiyorum sadece. Corsair k68 ve bunun arasında kaldım diyebilirim. Biri 430 biri 250.

6GV2'ye bir göz atın derim. Ses testlerine youtube'dan bakabilirsiniz, bence muazzam. Hepsiburada'da şu an 400₺ falan olması lazımdı.

K68 fiyatını hak eden sağlam modellerden birisi. Tercih edebilirsiniz, fakat fazla para vermek istemiyorsanız kendi kullandığım Apex M400 modelini alabilirsiniz. Red Switch'e oldukça benzer bir deneyim yaşatıyor.

K83 hakkında deneyimi olan var mı peki? En büyük merak konusu o.
Hocam ben de tekrardan sistem topluyorum şu an. Önceki bilgisayarımda ekipmanlar baştan aşağı mousepad mm800 dahil Corsair idi. Malzeme kalitesi konusunda Corsair'e rakip olabilecek bir marka tanımıyorum. Ama şu an dolar çok çok yükseldiği için ben de 200-300 TL civarı bütçeyle klavye bakmaya başladım. Piyasa dandik klavyeden geçilmiyor. Çocuk kandırmak için RGB damgası vurulmuş dandik malzemeli onlarca klavye var. Ve switchleri de Cherry MX gibi kaliteli değil. Ben de ışık aramıyorum ve ben de Gigabyte K83'te karar kıldım. Bilek desteği olsa hoş olurdu ama yapacak bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı