250 TL'ye HDD Önerisi

Hasan005152hsnta

Hectopat
Daha fazla  
Seagate yerine WD öneririm. Alternatif olarak da Toshiba P300 çok popüler bu ara.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Seagate yerine WD öneririm. Alternatif olarak da Toshiba P300 çok popüler bu ara.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video az önce yüklenmiş bende tam izliyordum. P300 Vatan'da yok maalesef yoksa ben de onu tercih edecektim.
Vatan şart galiba, P300 önerecektim ancak orada yok sanırım.

WD Blue derim ben.
Aynen Vatan'da yok. Benim Seagate düşünmemin sebebi Benchmark sonucunun daha iyi olmasıydı ama WD'yi de değerlendireceğim artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
P300 ün yokluğunda Seagate yerine neden WD öneriliyor? Kafama takıldı :D

Edit: Biraz araştırma yaptım ve kullanıcı önerisi olarak WD önerilmiş. Seagate barracuda ürününde sıkıntı yaşayanlar daha fazla görünüyor. Teknik olarak aralarında fark görünmese de, kullanıcı önerisinde WD Blue daha önde.

Son düzenleme:
Bende Seagate'in 1 TB 7200 RPpm sıfır var boşta duruyor fazlalık kullanmıyorum, öyle köşede duruyor. Eğer istersen 200'e ya da yok fazla dersen her türlü pazarlığı yapar yardımcı olurum.

Bende Seagate'in 1 TB 7200 RPpm sıfır var boşta duruyor fazlalık kullanmıyorum, öyle köşede duruyor. Eğer istersen 200'e ya da yok fazla dersen her türlü pazarlığı yapar yardımcı olurum.
Gerek yok sağ ol kardeşim. Vatan'dan sıfırını alacağım hem garantili olur fikir değiştirirsem mesaj atarım.
Dostum sıfırı 205 TL seninki ne zaman alındı faturası var mı?
Eğer model Barracuda ise Vatan'da sıfır 253 TL şu anda.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı