250 TL'ye kadar Bluetooth kulaklık önerisi

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar güvenilir olarak Lenovo ve Xiaomi olarak görüyorum. QCY falan istemiyorum F/P olsa da ben güvenilir istiyorum ve Lenovo güvenilir Xiaomi de az da olsa güvenilir. 250 TL'ye kadar Bluetoothlu kulaklık önerir misiniz?

QCY istememenizin nedeni nedir. Adını fazla duymamış olabilirsiniz fakat gayet güzel bir marka. Şuan kullandığım ürün olarak T13 var.

QCY Xiaomi'nin alt firması zaten. Bu bütçede alabileceğin en iyi kulaklık QCY T13. Hazır hala sepette %11 indirim varken almanda fayda var. Fiyatı yeniden 300TL'ye çıkacaktır.
1668198154812.png

Eğer o kadar takıntılıysan Lenovo LP1S alabilirsin. QCY T13'ün çok daha iyi olduğunu söyleyeyim.

QCY Xiaomi'nin alt firması zaten. Bu bütçede alabileceğin en iyi kulaklık QCY T13. Hazır hala sepette %11 indirim varken almanda fayda var. Fiyatı yeniden 300TL'ye çıkacaktır.
Eki Görüntüle 1569518
Eğer o kadar takıntılıysan Lenovo LP1S alabilirsin. QCY T13'ün çok daha iyi olduğunu söyleyeyim.
QCY istememenizin nedeni nedir. Adını fazla duymamış olabilirsiniz fakat gayet güzel bir marka. Şuan kullandığım ürün olarak T13 var.
İstememe nedenim hocam Xiaomi`nin alt firması olduğunu bilmiyordum gördüm kulaklık bakarken fakat güvenilir gelmedi herkes öneriyor fakat bir yorum iyi değil diğeri çok iyi diyor kafam karıştı. T13 ikinizde önerdiğinize göre ona bakayım. Tanıtım videosu izliyim özelliklerine göz atayım, teşekkürler.

@kyujin @Kiznaiver Arkadaşlar peki bunu almayıp bir süre para biriktirip üstüne 450-500 TL koyup JBL 510BT almak mantıklı mı? Yoksa bu yeterli mi? Bass`lı ve normal müzikler için kullanacağım bu almak istediğim şeyi. Sizce değer mi bekleyip üstüne para eklemeye?

Son düzenleme:
@kyujin @Kiznaiver Arkadaşlar peki bunu almayıp bir süre para biriktirip üstüne 450-500 TL koyup JBL 510BT almak mantıklı mı? Yoksa bu yeterli mi? Bass`lı ve normal müzikler için kullanacağım bu almak istediğim şeyi. Sizce değer mi bekleyip üstüne para eklemeye?
O zamana kadar ürünlerin fiyatı fırlamazsa değer tabii ki. Ayrıca 510BT yerine de Anker Q10 tercih edebilirsiniz.

İstememe nedenim hocam Xiaomi`nin alt firması olduğunu bilmiyordum gördüm kulaklık bakarken fakat güvenilir gelmedi herkes öneriyor fakat bir yorum iyi değil diğeri çok iyi diyor kafam karıştı. T13 ikinizde önerdiğinize göre ona bakayım. Tanıtım videosu izliyim özelliklerine göz atayım, teşekkürler.

Daha mantıklı olur. JBL 510BT bass sesleri çok güzel veriyor. Fiyatı artmaz umarım. Onun dışında @Kiznaiver böyle konularda baya iyi önerilerde bulunuyor. Onu dinleyebilirsiniz. Pişman olmazsınız.

Arkadaşlar güvenilir olarak Lenovo ve Xiaomi olarak görüyorum. QCY falan istemiyorum F/P olsa da ben güvenilir istiyorum ve Lenovo güvenilir Xiaomi de az da olsa güvenilir. 250 TL'ye kadar Bluetooth'lu kulaklık önerir misiniz?

Bencw QCY T13 almalısın ama QCY istemiyorsan Haylou T15 veya TCL movie bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı